• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

ZRL Kobarid 2009/10

POVEZAVA: ZRL KOBARID 2009/10 (komentar lige in statistika naših dveh ekip)

Drugi del; skupina “ZA SVOJO DUŠO”

Lestvica po končanem drugem delu ZRL Kobarid:

Skupina “ZA SVOJO DUŠO”
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Idrsko
6 5 0 1 24 9 +15 15
2 Pleterje
6 5 0 1 31 9 +22 15
3 Oplast U-15 6 4 0 2 23 13 +10 12
4 Glejštarji 6 3 1 2 22 18 +4 10
5 Kotarji 6 2 1 3 26 23 +3 7
6 Cezar 6 1 0 5 6 27 -21 3
7 ŠD Breginjski kot 6 0 0 6 9 42 -33 0

Opomba: o uvrstitvi ekip z enakim številom točk odloča medsebojna tekma!

Tekme – drugi del ZRL Kobarid:

1. krog; 10/1/2010
ŠD Breginjski kot 0:8 (0:3) Oplast U-15
Pleterje 7:1 Glejštarji
Cezar 2:4 Alegria
Kotarji prosti

2. krog; 17/1/2010
Kotarji 2:6 (1:4) Pleterje / Robi, Aleš
ŠD Breginjski kot 1:8 (1:5) Idrsko / Mitja H.
Glejštarji 6:2 Cezar
Oplast U-15 prosti

3. krog; 23/1/2010
Kotarji 7:0 (1:0) Cezar / Robi 3, Simon Č. 2, Aleš, Jure
ŠD Breginjski kot 1:7 (0:0) Glejštarji / Srečko
Oplast U-15 2:1 Idrsko
Pleterje prosti

4. krog; 30/1/2010
Kotarji 10:5 (5:2) ŠD Breginjski kot / Robi 4, Sandi 3, Aleš 2, Jure; Igor 2, Srečko 2, Mitja L.
Oplast U-15 1:5 Glejštarji
Pleterje 6:0 Cezar
Idrsko prosti

5. krog; 6/2/2010
ŠD Breginjski kot 1:2 (1:1) Cezar / Edi
Kotarji : Oplast U-15 (tekma preložena)
Idrsko 5:1 Glejštarji
Pleterje prosti

6. krog; 21/2/2010
ŠD Breginjski kot 1:7 (1:4) Pleterje / Mitja L.
Kotarji 3:7 (1:3) Idrsko / Aleš, Jure, Robi
Kotarji 2:3 (0:3) Oplast U-15 / Jure, Sandi
Pleterje 4:1 Oplast U-15

7. krog; 27/2/2010
Kotarji 2:2 (0:2) Glejštarji / Aleš, Robi
Cezar 0:3 Oplast U-15
Idrsko 4:1 Pleterje
ŠD Breginjski kot prosti

PRVI DEL ZRL KOBARID:

POVEZAVA: Statistika naših dveh ekip po polovici ZRL Kobarid 2009/10

Prvi del; MODRA SKUPINA

Lestvica po končanem prvem delu ZRL Kobarid:

MODRA SKUPINA
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Kamp Nadiža
6 4 2 0 26 5 +21 14
2 Alegria
6 3 2 1 28 21 +7 12
3 ŠRD Ložice 6 3 2 1 15 12 +3 10
4 Medigo 6 3 0 3 13 16 -3 9
5 Pleterje 6 2 2 2 15 8 +7 8
6 Kotarji 6 2 0 4 20 23 -3 6
7 Oplast U-15 6 0 0 6 8 40 -32 0

Tekme – prvi del ZRL Kobarid:

1. krog; 8/11/2009
Kotarji 0:6 (0:1) Kamp Nadiža
Oplast U-15 2:3 ŠRD Ložice
Medigo : Alegria (tekma preložena)
Pleterje prosti

2. krog; 14/11/2009
Kotarji 7:0 (3:0) Oplast U-15 / Robi 3, Erik 2, Jure 2
ŠRD Ložice 3:1 Medigo
Pleterje 0:0 Kamp Nadiža
Alegria prosti

3. krog; 21/11/2009
Kotarji 2:4 (1:1) Medigo / Jure, Simon Č.
Oplast U-15 0:7 Pleterje
ŠRD Ložice : Alegria (tekma preložena)
Kamp Nadiža prosti

4. krog; 28/11/2009
Kotarji 7:2 (2:1) Alegria / Robi 2, Aleš 2, Erik, Simon Č., Jure
Pleterje 2:3 Medigo
Oplast U-15 0:9 Kamp Nadiža
ŠRD Ložice 2:7 Alegria

5. krog; 5/12/2009
Kotarji 1:6 (1:1) ŠRD Ložice / Aleksander
Pleterje 0:1 Alegria
Medigo 0:4 Kamp Nadiža
Oplast U-15 prosti

6. krog; 12/12/2009
Medigo 4:2 Oplast U-15
ŠRD Ložice 1:1 Pleterje
Alegria : Kamp Nadiža (tekma preložena)
Kotarji prosti

7. krog; 19/12/2009
Kotarji 3:5 (2:1) Pleterje / Robi 2, Jure
Medigo 1:3 Alegria
Kamp Nadiža 4:2 Alegria
Oplast U-15 4:10 Alegria
ŠRD Ložice 3:3 Kamp Nadiža

Prvi del; RDEČA SKUPINA

Lestvica po končanem prvem delu ZRL Kobarid:

RDEČA SKUPINA
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Agencija Metulj
6 5 0 1 38 6 +32 15
2 Kalabastr
6 4 1 1 30 12 +18 13
3 Livek
6 4 1 1 24 13 +11 13
4 Oplast U-18
6 3 0 3 21 11 +10 9
5 Odpisani 6 3 0 3 21 13 +8 9
6 Cezar 6 1 0 5 6 29 -23 3
7 ŠD Breginjski kot 6 0 0 5 7 63 -56 0

Tekme – prvi del ZRL Kobarid:

1. krog; 8/11/2009:
ŠD Breginjski kot 0:18 (0:9) Agencija Metulj
Oplast U-18 1:2 Kalabastr
Odpisani 3:4 Livek
Cezar prosti

2. krog; 14/11/2009
ŠD Breginjski kot 1:12 (0:5) Oplast U-18 / Srečko
Cezar 0:6 Agencija Metulj
Kalabastr : Odpisani (tekma preložena)
Livek prosti

3. krog; 21/11/2009:
ŠD Breginjski kot : Odpisani (tekma preložena)
Oplast U-18 3:0 Cezar
Kalabastr 2:2 Livek
Odpisani 2:4 Kalabastr
Agencija Metulj prosti

4. krog; 28/11/2009
ŠD Breginjski kot 1:7 (0:4) Livek / Andrej
Cezar 0:4 Odpisani
Agencija Metulj 3:1 Oplast U-18
Kalabastr prosti

5. krog; 5/12/2009
ŠD Breginjski kot 2:12 (1:3) Kalabastr / Mitja L., Balky (pen.)
Livek 6:0 Cezar
Odpisani 3:1 Agencija Metulj
Oplast U-18 prosti

6. krog; 12/12/2009
ŠD Breginjski kot 2:8 (1:4) Odpisani / Mitja H., avtogol
Agencija Metulj : Livek (tekma preložena)
Oplast U-18 2:1 Odpisani
Cezar0:9Kalabastr

7. krog; 19/12/2009
ŠD Breginjski kot 1:6 (0:2) Cezar / Mitja L.
Oplast U-18 2:4 Livek
Kalabastr 1:5 Agencija Metulj
Agencija Metulj 5:1 Livek
Odpisani prosti

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Log Out / Spremeni )

Twitter picture

Komentirate prijavljeni s svojim Twitter računom. Log Out / Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Log Out / Spremeni )

Google+ photo

Komentirate prijavljeni s svojim Google+ računom. Log Out / Spremeni )

Connecting to %s