• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Za začetek dva visoka poraza

Prvi krog ZRL se ni izšel po naših željah … Poraz ekipe ŠD Breginjski kot je bil pričakovan. Morda ne tako visok, toda klub vsemu ni povzročil nikakršne slabe volje znotraj ekipe! Igralci naše ekipe so se slabo uro družili in potili ter s tem dosegli njihov cilj! Škoda le, da jim nasprotnik s “presingom”, tudi po visokem vodstvu, ni dovolil, da bi si lahko izmenjali nekaj podaj in vsaj poizkušali doseči častni zadetek! Najverjetneje pa so prestali najzahtevnejšo tekmo na letošnji ligi, saj se bo Agencija Metulj gotovo tudi letos borila za naslov prvaka.

Od ekipe Kotarji je bilo realno pričakovati več, kot je pokazal končni izid. Žal se je dan pred tekmo poškodovanima Borisu in Darkotu zaradi bolezni na listi odsotnih pridružil še Aleš, tako da je ekipa igrala zgolj z eno menjavo, hkrati pa tudi precej kakovostno oslabljena. Glede na videno smo lahko optimistični pred nadaljevanjem … Žal bo treba prvi del lige odigrati s številčno oslabljeno ekipo, toda če bo ekipa držala skupaj in si zaupala tako v dobrih kot v slabih trenutkih, bo imela v nadaljevanju še ogromno priložnosti, da pokaže svojo pravo vrednost in moč!

ZRL Kobarid, 1. krog;

ŠD Breginjski kot 0 : 18 (0 : 9) Agencija Metulj

ŠD Breginjski kot: Mitja L., Srečko, Peter, Andrej, Mitja H., Edi, Igor

Ekipa ŠD Breginjski kot se je na prvi tekmi ZRL Kobarid predstavila s precej spremenjeno postavo glede na lansko leto. Tokrat so prvič za naše društvo zaigrali kar trije: Mitja H., Edi in Igor. Prikazali so zelo borbeno igro in se kljub visokemu porazu spominjali le svojih zapravljenih priložnosti. Edi se je namreč v samem začetku tekme znašel v odličnem položaju za zadetek, a svoje priložnosti ni izkoristil. Na drugi strani pa so kmalu začeli padati zadetki. Agencija Metulj je zaigrala s svojo najmočnejšo postavo in svojih moči niti malo ni varčevala. Našim so do konca tekme nasuli kar 18 zadetkov.

ZRL Kobarid, 1. krog;

Kotarji 0 : 6 (0 : 1) Kamp Nadiža

Kotarji: Marko, Jure, Erik, Sandi, Simon Č., Robi

Trener: Vinko

Kotarji so v tekmo krenili zelo odločno in obenem previdno. V prvem polčasu so imeli žogo več časa v svoji posesti, za odtenek pa so vseeno bili nevarnejši igralci Kamp Nadiže. Proti koncu polčasa se je nasprotnikom ponudila pravzaprav edina prava priložnost. Pri izvajanju prostega strela je njihov igralec žogo poslal na prvo vratnico do svojega soigralca, ki je z lepim strelom premagal Markota. Tako so Kotarji po zelo dobrem prvem polčasu zaostajali za zadetek. V nadaljevanju so hitro prejeli novega in po neuspešnem lovljenju nasprotnika (najlepšo priložnost je imel Robi po podaji Sandija s prostega strela) kar malce zbezljali po igrišču. Ekipa Kamp Nadiža je rahlo nezbranost in tudi utrujenost znala izkoristiti in poskrbela za visoko zmago s 0:6.

Po dveh visokih porazih se je v naših vrstah seveda naselilo nekaj nezadovoljstva, predvsem so se določene skrbi pokazale pri bolj ambicioznih Kotarjih. Tako visokega poraza niso pričakovali, predvsem pa so se spominjali slabega drugega polčasa. Naslednjo soboto jih čaka tekma proti ekipi Oplast U-15, kjer želijo popraviti vtis z uvodnega srečanja. Ekipa ŠD Breginjski kot pa naslednji teden igra proti Oplast U-18, katera je prav tako v nedeljo izgubila in bo naslednji teden zelo motivirana …

Lestvici po prvem odigranem kolu:

MODRA SKUPINA
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Kamp Nadiža
1 1 0 0 6 0 +6 3
2 ŠRD Ložice 1 1 0 0 3 2 +1 3
3 Medigo 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pleterje 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Alegria 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oplast U-15 1 0 0 1 2 3 -1 0
7 Kotarji 1 0 0 1 0 6 -6 0

1. krog; 8/11/2009:
Kotarji 0:6 (0:1) Kamp Nadiža
Oplast U-15 2:3 Ložice
Medigo : Alegria (tekma preložena)
Pleterje prosti

RDEČA SKUPINA
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Agencija Metulj
1 1 0 0 18 0 +18 3
2 Livek 1 1 0 0 4 3 +1 3
3 Kalabastr 1 1 0 0 2 1 +1 3
4 Cezar
0 0 0 0 0 0 0 0
5 Odpisani 1 0 0 1 3 4 -1 0
6 Oplast U-18 1 0 0 1 1 2 -1 0
7 ŠD Breginjski kot 1 0 0 1 0 18 -18 0

1. krog; 8/11/2009:
ŠD Breginjski kot 0:18 (0:9) Agencija Metulj
Oplast U-18 1:2 Kalabastr
Odpisani 3:4 Livek
Cezar prosti

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: