• Partnerji


  PODPIRAJO NAS:

  Kamp Lebanč

  KS BREGINJ

 • Povezave

 • Arhiv (po mesecih)

Obe naši ekipi sta se izkazali

Četrti krog zimske rekreacijske lige je zadovoljil igralce obeh ekip. Visoka zmaga Kotarjev je le potrdila, kako močna je lahko ta ekipa, če zanjo nastopi celotna postava. V dosedanjih treh krogih so vedno zaigrali le z eno menjavo, tokrat pa je na parket stopila sedmerica, ki je svoje delo opravila z odliko. Novince na ligi, ekipo Alegria, ki se je pridružila zaradi odstopa ekipe Oplast U-21 (premajhno število igralcev), so premagali z visokih 7:2. Končni rezultat ne pokaže realne slike, saj je bil predvsem prvi polčas izjemno napet in izenačen. V drugem pa so Kotarji pokazali svojo pravo vrednost in izjemno učinkovitost (zadelo je kar pet različnih igralcev).
Tudi ŠD Breginjski kot je navdušil z lepo in bolj povezano igro kot v dosedanjih srečanjih. Tudi priložnosti je bilo več, zadetkov v njihovi mreži pa manj kot v prvih dveh srečanjih. Veliko navdušenja na tribunah je izzval zadetek Andreja, ki je vknjižil svoj prvenec na zimski ligi. Obe ekipi sta tako dosegli svoj cilj in zadovoljni zapustili športno dvorano v Kobaridu.

ZRL Kobarid, 4. krog;

Kotarji 7 : 2 (2 : 1) Alegria/ Robi 2, Aleš 2, Erik, Simon Č., Jure

karton: Jure

Kotarji: Marko, Erik, Aleš, Robi, Jure, Sandi, Simon Č.

Alegria se je že takoj na začetku predstavila kot zelo nevaren nasprotnik. V uvodnih petih minutah so narekovali tempo in bili precej nevarni tudi pred golom. Vseeno jim Kotarji do večjih priložnosti niso dovolili, sami pa so svoje iskali predvsem iz hitrih protinapadov. Kar dvakrat se je v odličnem položaju znašel Simon Č., ki pa je bil obakrat za las prekratek. Ko so se Kotarji le otresli začetnega pritiska nasprotnikov, so zaigrali bolj napadalno in do priložnosti prihajali iz izdelanih akcij. Gol za vodstvo pa so zadeli iz prekinitve, ko je po podaji Aleša na prvo streljal Robi in premagal vratarja. Igra je bila tudi po zadetku precej izenačena, drugi zadetek, ki so ga zabili igralci Alegrie, pa je padel po napaki Robija, ki je krenil v protinapad in žogo slabo podal. Tako so nasprotniki dosegli lahek zadetek. Robi se je za napako hitro oddolžil in do konca polčasa poskrbel za novo vodstvo. Žogo je prestregel na sredini igrišča in sam stekel proti golu, kjer je na napačni nogi dobil nasprotnega vratarja. Tako so Kotarji na odmor odšli s prednostjo. Drugi polčas so prikazali zelo lepo in učinkovito igro. Dosegli so kar pet zadetkov. Predvsem sta bila atraktivna oba zadetka Aleša. Pri prvem se je za strel odločil skoraj iz sredine igrišča in snel pajčevino z vrat nasprotnikov, pri drugem pa je z desne strani neubranljivo streljal v spodnji levi kot. Svoje je s strelom na prvo po podaji Aleša dodal še Erik, svoj drugi gol na ligi je zabil tudi Simon Č., ki se je po odličnem strelu Robija in še lepši obrambi vratarja znašel na pravem mestu in odbitek pospravil v mrežo. Visoko zmago je s svojim četrtim zadetkom na ligi zaokrožil Jure.

ZRL Kobarid, 4. krog;

ŠD Breginjski kot 1 : 7 (0 : 4) Livek / Andrej

ŠD Breginjski kot: Mitja L., Srečko, Andrej, Mitja H., Edi, Peter

Začetek tekme je obetal veliko, saj naši fantje za razliko od prejšnjih tekem niso prejeli gola do desete minute. Prav prvi zadetek v njihovi mreži pa jih je precej zmedel, saj so kmalu za tem na hitro prejeli še tri in tako na odmor odšli z visokim zaostankom (0:4). V drugem polčasu je med vratnici stopil Srečko, Mitja L. pa se je trudil z ostalimi fanti zadeti gol nasprotnika in čimbolj uspešno braniti lastnega! Z vidnim napredkom v igri in zbranostjo v obrambi je naša ekipa  uspela postaviti delni izid 3:1! Gol za ŠD Breginjski kot je z natančnim strelom z neposredne bližine prispeval Andrej. Igralci ekipe Kotarji, ki so tekmo spremljali s tribune, so z navijanjem poskrbeli za prijetno popestritev. Velja poudariti, da je bil to poraz z najmanjšo razliko do sedaj. Napredek v igri naše druge ekipe se počasi že kaže!

Lestvici po četrtem odigranem kolu:

MODRA SKUPINA
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Kamp Nadiža
3 2 1 0 15 0 +15 7
2 Kotarji
4 2 0 2 16 12 +4 6
3 Medigo 3 2 0 1 8 7 +1 6
4 ŠRD Ložice
3 2 0 1 8 10 -2 6
5 Pleterje 3 1 1 1 9 3 +6 4
6 Alegria 2 1 0 1 9 9 0 3
7 Oplast U-15 4 0 0 4 2 26 -24 0

4. krog; 28/11/2009
Kotarji
7:2 (2:1) Alegria / Robi 2, Aleš 2, Erik, Simon Č., Jure
Pleterje
2:3 Medigo
Oplast U-15
0:9 Kamp Nadiža
ŠRD Ložice
2:7 Alegria

RDEČA SKUPINA
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Agencija Metulj
3 3 0 0 27 1 +26 9
2 Livek
3 2 1 0 13 6 +7 7
3 Kalabastr
3 2 1 0 8 5 +3 7
4 Oplast U-18
4 2 0 2 17 6 +11 6
5 Odpisani 3 1 0 2 9 8 +1 3
6 Cezar 3 0 0 3 0 13 -13 0
7 ŠD Breginjski kot 3 0 0 3 2 37 -35 0

4. krog; 28/11/2009
ŠD Breginjski kot 1:7 (0:4) Livek / Andrej
Cezar 0:4 Odpisani
Agencija Metulj 3:1 Oplast U-18
Kalabastr prosti

7 komentarjev

 1. hvala kr ste al so me z foruma spisal !!!!:) je ocitno dost macannnnn kmet!!!!!

 2. Nisi izpisan, ampak blokiran za določen čas!

 3. A tako ok hvala za pojasnilo sej ni panike veš admin se malo hecamo!

 4. Podpisujem peticijo, da se keaca odblokira, je prevč dolgočasn forum če ga ni gor. 🙂
  Predpogoj: poglej zvezke s 1. razreda, kjer smo se učil pisat ločila 🙂

 5. Brez Keaca je res bolj dolgočasn forum… 😛

 6. To je spletna stran ne forum. Nadaljujte pogovor na forumu!
  Drugace je Keac spet aktiven!

 7. Jurc… dobr “predpogoj”! 😀 Lahko gre pa ta tedn (kolikor ga je še preostalo) k Robiju k pouku da mu bo pomagu da te zadeve počas osvoji! 🙂

  Dobrodošel spet med nami Kejac! 🙂

  Admin… te ubogamo in nadaljujemo debato na forumu, samo to se je še nanašalo na debatu tu, tko da…! 🙂

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: