• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Turnirji 2009

DREŽNICA (memorial); 27/9/2009 (asfalt; 4+1)4. mesto

Kotarji: Erik, Robi, Aleš, Jure, Simon Č., Srečko

Predtekmovanje; skupina F:

Kotarji 3 : 1 Kamno (15.00) / Jure, Simon Č., Erik

Kotarji 2 : 3 Kamno (16.20) / Aleš, Jure

Polfinale:

Kotarji 2 : 2 Sužid (4 : 5 po penalih) (17.20) / Aleš, Simon Č.; (Aleš, Erik, Robi, Srečko)

Za 3. mesto:

Kotarji : Tura (3 : 4 po penalih) (18.20) / (Erik, Robi, Simon Č.)

PODBELA (memorial); 19/9/2009 (trava; 4+1)skupinski del

Breginj: Marko, Mitja, Matjaž, Aleksander, Boris, Darko, Srečko, Aleš, Simon Č.

Predtekmovanje; skupina B:

Breginj 1 : 4 Zuride (12.00) / Srečko

Breginj 1 : 0 Pleterje (13.00) / Aleš

KAMNO; 29/8/2009 (asfalt; trojke)skupinski del

Kotarji: Robi, Aleš, Srečko

Predtekmovanje; skupina D:

Kotarji 7 : 6 Kamno 2 (17.00) / Robi 4, Aleš 3

Kotarji 0 : 5 Lutke (18.00)

BREGINJ; 22/8/2009 (asfalt; 4+1)1. mesto

Kotarji: Erik, Robi, Aleš, Boris, Marko, Simon M., Simon Č.; trener Vinko

Predtekmovanje; skupina C:

Kotarji 2 : 0 Prosnid (12.00) / Aleš, Simon Č.

Kotarji 0 : 1 Idrsko (15.00)

Četrtfinale:

Kotarji 1 : 1 Selekcija (2:1 po penalih) (18.00) / Aleš; (Aleš, Simon Č.)

Polfinale:

Kotarji 2 : 2 Sarma bar (2 : 1 po penalih) (19.00) / Robi, Aleš; (Aleš, Erik)

Finale:

Kotarji 5 : 1 Medigo (19.30) / Aleš 2, Boris, Robi, Simon Č.

IDRSKO; 15/8/2009 (trava; 5+1)skupinski del

Kotarji: Darko, Robi, Aleš, Srečko, Balky, Simon Č.

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 7 : 2 A je to (13.30) / Darko 3, Aleš 2, Robi, Balky

Kotarji 0 : 3 Gradbeništvo Mrke (15.00)

PONIKVE; 8/8/2009 (trava; 5+1)skupinski del

Kotarji: Marko, Erik, Darko, Robi, Aleš, Srečko, Balky

Predtekmovanje; skupina D:

Kotarji 1 : 2 Odpisani (13.30) / Darko

Kotarji 0 : 1 Stric O3 (14.30)

BOVEC; 31/7/2009 (asfalt; 4+1)skupinski del

Kotarji: Marko, Erik, Darko, Robi, Aleš, Srečko, Balky, Jure, Simon M.

Predtekmovanje; skupina A:

Kotarji 0 : 3 Flamengo (22.40)

Kotarji 5 : 3 FC Otavčič (19.10) / Robi, Aleš, Darko, Jure, Balky

GODOVIČ; 18/7/2009 (asfalt; trojke)3. mesto

Kotarji: Darko, Robi, Aleš, Srečko, Aleksander

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 1 : 3 Baksuzi (18.10) / Aleksander

Kotarji 8 : 4 Bejevci (19.10) / Robi 4, Aleš 2, Srečko, Darko

Kotarji 4 : 1 Anal paz gol (20.30) / Aleksander 2, Robi, Darko

Četrtfinale:

Kotarji 3 : 2 Log – Zaplana (21.10) / Aleksander 2, Aleš

Polfinale:

Kotarji 0 : 0 Dole (0 : 1 po penalih*) (23.00)

Za 3. mesto:

Kotarji : ŠD Godovič (3 : 2 po penalih*) (23.40) / (Aleksander 3)*

* streli na gol čez celo igrišče

SUŽID; 11., 12./7/2009 (trava; 5+1)4. mesto

Kotarji: Aleš, Robi, Srečko, Simon M., Jure, Boris, Darko, Erik

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 1 : 0 Team 94 (15.30) / Robi

Kotarji 3 : 1 Azzuri (17.30) / Robi 2, Erik

Četrtfinale:

Kotarji 2 : 1 Alitra (18.30) / Robi 2

Polfinale:

Kotarji 0 : 0 Kamno (3 : 4 po penalih) (18.00) / (Aleš, Darko, Jure)

Za 3. mesto:

Kotarji : Sarma bar (3 : 5 po penalih) (18.30) / (Aleš, Darko, Srečko)

DREŽNICA; 5/7/2009 (asfalt; 4+1)skupinski del

Kotarji: Marko, Robi, Darko, Peter, Srečko, Simon M., Balky

Predtekmovanje; skupina D:

Kotarji 0 : 3 Livek (15.30)

Kotarji 0 : 3 Bovec centr (17.00)

Kotarji 1 : 4 Tura (18.00) / Simon M.

LIVŠKE RAVNE; 14/6/2009 (asfalt; trojke)4. mesto

Kotarji: Aleš, Robi, Srečko, Simon Č.

Predtekmovanje; skupina A:

Kotarji 3 : 5 Cinca Marinca (10.30) / Robi, Aleš, Simon Č.

Kotarji 4 : 3 Mi (13.30) / Robi 3, Aleš

Kotarji 4 : 1 Žar (15.00) / Aleš 2, Simon Č. 2

Četrtfinale:

Kotarji 3 : 3 Kred (2 : 1 po penalih*) (21.00) / Aleš 2, Srečko; (Simon Č., Aleš)*

Polfinale:

Kotarji 2 : 5 Puhno korito (22.00) / Aleš 2

Za 3. mesto:

Kotarji : Baw Baw (0 : 1 po penalih*) (22.30)

* streli na gol čez celo igrišče

BREGINJ; 23/5/2009 (asfalt; trojke)1. mesto

Kotarji: Aleš, Erik, Jure, Robi

Skupina A:

Kotarji 6 : 3 SiSA (15.10) / Jure 2, avtogol 2, Robi, Erik

Kotarji 3 : 2 TNT Express (15.40) / Jure, Erik, Robi

Kotarji 3 : 0 (b.b.) TNT Express (17.25)

Kotarji 4 : 1 SiSA (17.40) / Jure 3, Aleš

ŠENTVIŠKA GORA; 9/5/2009 (asfalt; trojke)četrtfinale

Kotarji: Jure, Robi, Srečko, Aleš, Simon Č.

Predtekmovanje; skupina J:

Kotarji 1 : 5 DBO (17.40) / Aleš

Kotarji 9 : 0 United (18.30) / Robi 4, Jure 3, Aleš, Simon Č.

Četrtfinale:

Kotarji 0 : 3 Bau Bau (21.25)

ŽAGA; 1/5/2009 (trava; 5+1)skupinski del

Kotarji: Jure, Erik, Robi, Srečko, Aleš, Aleksander, Darko, Simon M.

Kvalifikacijska tekma za skupino A:

Kotarji 4 : 1 Medigo (10.00) / Robi 2, Simon M., Jure

Predtekmovanje; skupina A:

Kotarji 1 : 1 Kovi (3 : 4 po penalih) (11.30) / Darko; (Aleš, Robi, Erik)

Kotarji 0 : 4 Odpisani (12.30)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Log Out / Spremeni )

Twitter picture

Komentirate prijavljeni s svojim Twitter računom. Log Out / Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Log Out / Spremeni )

Google+ photo

Komentirate prijavljeni s svojim Google+ računom. Log Out / Spremeni )

Connecting to %s