• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

ZRL Kobarid 2010/11

POVEZAVA: ZRL KOBARID 2010/11 (komentar lige in statistika naših dveh ekip)

DRUGI DEL ZRL KOBARID:

Drugi del; skupina “ZA PRVAKA”

Lestvica po končanem drugem delu ZRL Kobarid:

Skupina “ZA PRVAKA”
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Kovi 6 5 1 0 14 6 +8 16
2 Kamp Nadiža
6 3 1 2 9 10 -1 10
3 Odpisani
6 3 1 2 17 9 +8 10
4 Agencija Metulj
6 3 0 3 10 12 -2 9
5 Kotarji
6 2 1 3 17 14 +3 7
6 Bar Form Kamno
6 1 2 3 9 14 -5 5
7 Kalabastr
6 1 0 5 6 17 -11 3

Opomba: o uvrstitvi ekip z enakim številom točk odloča medsebojna tekma!

Tekme – drugi del ZRL Kobarid:

1. krog; 8/1/2011:
Kotarji 3:5 (2:1) Odpisani / Aleš 3
Kamp Nadiža 1:1 Bar Form Kamno
Agencija Metulj : Kalabastr (tekma preložena)
Kovi prosti

2. krog; 16/1/2011:
Kotarji : Bar Form Kamno (tekma preložena)
Kovi 2:2 Odpisani
Agencija Metulj 0:2 Kovi
Kamp Nadiža 2:0 Kalabastr

4. krog; 29/1/2011:
Kotarji 5:0 (2:0) Kamp Nadiža / Aleš 2, Tine 2, Robi
Kalabastr 2:3 Agencija Metulj
Agencija Metulj 2:0 Odpisani
Bar Form Kamno 1:2 Kovi

5. krog; 5/2/2011:
Kotarji 4:0 (0:0) Kalabastr / Tine 3, Aleš
Bar Form Kamno 0:6 Odpisani
Kovi 3:1 Kamp Nadiža

6. krog; 6/2/2011:
Kotarji 2:5 (2:1) Agencija Metulj / Tine, Sandi
Kalabastr 3:2 Bar Form Kamno
Kovi 3:1 Kalabastr
Bar Form Kamno 3:0 Agencija Metulj
Kamp Nadiža 2:1 Odpisani

2. krog (zaostala tekma); 6/3/2011:
Kotarji 2:2 (1:0) Bar Form Kamno / Sandi, Darko

7. krog; 17/4/2011:
Kotarji 1:2 (1:1) Kovi / Jure
Odpisani 3:0 (b. b.) Kalabastr
Kamp Nadiža 3:0 (b. b.) Agencija Metulj

Drugi del; skupina “ZA SVOJO DUŠO”

Lestvica po končanem drugem delu ZRL Kobarid:

Skupina “ZA SVOJO DUŠO”
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Oplast U-16
5 4 1 0 27 5 +22 13
2 Glejštarji
5 3 2 0 23 6 +17 11
3 Tatanka 5 3 1 1 17 14 +3 10
4 ŠD Breginjski kot 5 1 1 3 5 20 -15 4
5 Dream team
5 1 0 4 7 22 -15 3
6 Cezar
5 0 1 4 10 22 -12 1

Tekme – drugi del ZRL Kobarid:

1. krog; 8/1/2011:
ŠD Breginjski kot 0:4 (0:2) Glejštarji
Oplast U-16 6:2 Tatanka
Dream team 4:3 Cezar

2. krog; 16/1/2011:
ŠD Breginjski kot 0:9 (0:4) Oplast U-16
Tatanka 3:2 Dream team
Dream team 1:11 Glejštarji
Cezar 3:5 Tatanka

3. krog; 29/1/2011:
ŠD Breginjski kot 2:0 (1:0) Dream team / Andrej, Mitja H.
Tatanka 2:2 Glejštarji
Cezar 1:7 Oplast U-16

4. krog; 5/2/2011:
ŠD Breginjski kot 2:2 (0:0) Cezar / Andrej, Srečko
Tatanka 3:2 Dream team
Glejštarji 2:2 Oplast U-16

5. krog; 16/4/2011:
ŠD Breginjski kot 1:5 (0:3) Tatanka / Blaž
Oplast U-16 3:0 Dream team
Glejštarji 4:1 Cezar

PRVI DEL ZRL KOBARID:

POVEZAVA: Statistika naših dveh ekip po polovici ZRL Kobarid 2010/11

Prvi del; RDEČA SKUPINA

Lestvica po končanem prvem delu ZRL Kobarid:

RDEČA SKUPINA
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Kovi
6 5 1 0 33 10 +23 16
2 Kamp Nadiža
6 4 1 1 18 7 +11 13
3 Kotarji
6 4 0 2 19 9
+10 12
4 Livek 6 2 1 3 20 14 +6 7
5 Idrsko
6 2 1 3 13 14 -1 7
6 Oplast U-16
6 2 0 4 15 23 -8 6
7 Dream team 6 0 0 6 8 49 -41 0

Tekme – prvi del ZRL Kobarid:

1. krog; 6/11/2010:
Kotarji 1:2 (0:1) Kovi / Robi
Oplast U-16 3:1 Idrsko
Kamp Nadiža 5:1 Dream team
Livek prosti

2. krog; 7/11/2010:
Kotarji : Oplast U-16 (tekma preložena)
Kovi 14:1 Dream team
Idrsko 2:2 Livek
Kamp Nadiža prosti

3. krog; 13/11/2010:
Kotarji 8:1 (4:0) Oplast U-16 / Erik 2, Aleš 2, Jure 2, Darko, Sandi
Oplast U-16 7:1 Dream team
Kovi 2:2 Kamp Nadiža
Livek prosti

4. krog; 20/11/2010:
Kotarji 2:0 (0:0) Idrsko / Robi, Aleš
Oplast U-16 1:5 Kamp Nadiža
Dream team 0:10 Livek
Kovi prosti

5. krog; 28/11/2010:
Idrsko 6:2 Dream team
Oplast U-16 1:4 Kovi
Livek 0:3 Kamp Nadiža
Kotarji prosti

6. krog; 12/12/2010:
Kotarji 1:0 (0:0) Livek / Darko
Kotarji 7:3 (2:0) Dream team / Sandi 2, Robi 2, Tine 2, Jure
Livek 4:6 Kovi
Kamp Nadiža 0:3Idrsko
Oplast U-16 prosti

7. krog; 18/12/2010:
Kotarji 0:3 (0:1) Kamp Nadiža
Idrsko 1:5 Kovi
Livek 4:2 Oplast U-16
Dream team prosti

Prvi del; ZELENA SKUPINA

Lestvica po končanem prvem delu ZRL Kobarid:

ZELENA SKUPINA
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Agencija Metulj
5 5 0 0 40 8 +32 15
2 Bar Form Kamno
5 4 0 1 14 7 +7 12
3 Barbarossa 5 2 0 3 20 15 +5 6
4 Medigo 5 2 0 3 21 18 +3 6
5 Glejštarji 5 2 0 3 12 13 -1 6
6 ŠD Breginjski kot
5 0 0 5 3 49 46 0

Tekme – prvi del ZRL Kobarid:

1. krog; 6/11/2010:
ŠD Breginjski kot 1:8 (0:4) Barbarossa / Blaž
Bar Form Kamno 2:0 Glejštarji
Agencija Metulj 6:4 Medigo

2. krog; 7/11/2010:
ŠD Breginjski kot 2:10 (1:3) Medigo / Blaž 2
Agencija Metulj 2:0 Glejštarji
Barbarossa : Bar Form Kamno (tekma preložena)

2. krog (zaostala tekma); 13/11/2010:
Barbarossa 0:1 Bar Form Kamno

3. krog; 20/11/2010:
ŠD Breginjski kot 0:18 (0:7) Agencija Metulj
Barbarossa 6:2 Glejštarji
Medigo 2:5 Bar Form Kamno

4. krog; 28/11/2010:
ŠD Breginjski kot 0:7 (0:3) Glejštarji
Agencija Metulj 5:0 Bar Form Kamno
Medigo 4:3 Barbarossa

5. krog; 20/11/2010:
ŠD Breginjski kot 0:6 (0:2) Bar Form Kamno
Medigo 1:2 Glejštarji
Barbarossa  3:7 Agencija Metulj

#8A2BE2

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Log Out / Spremeni )

Twitter picture

Komentirate prijavljeni s svojim Twitter računom. Log Out / Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Log Out / Spremeni )

Google+ photo

Komentirate prijavljeni s svojim Google+ računom. Log Out / Spremeni )

Connecting to %s