• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Kotarjem uspel preboj v ligo “za prvaka”!

Ekipi Kotarji je kljub porazu na zadnji tekmi uspel zgodovinski preboj v ligo “za prvaka”! Doslej so vse naše ekipe, katere so nastopale na ZRL, v drugem delu lige igrale bodisi v ligi “zlata sredina” (sezona 2008/09) oz v ligi “za svojo dušo” (sezona 2009/10 – obe naši ekipi). Naši so sicer zadnjo tekmo proti Kamp Nadiži izgubili, a se kljub temu kot “lucky loser-ji” (najboljša tretjeuvrščena ekipa vseh treh skupin) uvrstili v najmočnejšo ligo. Poleg Kotarjev se bodo v boj za naslov prvaka podale še ekipe: Odpisani, Kalabastr, M bar + Ag. Metulj, Bar form Kamno, Kovi in Kamp Nadiža.
Čestitke našim mladim fantom in veliko sreče in uspehov tudi v boju za naslov prvaka lige!

Naša druga ekipa, ki nastopa pod imenom ŠD Breginjski kot, je v skladu s pričakovanji in željami dosegla uvrstitev v ligo “za svojo dušo”. So pa naši fantje prav na zadnji tekmi proti favorizirani ekipi Kamnega dokazali, da so lahko ob pravem pristopu v nadaljevanju lige še kako neugodni za vsakega nasprotnika. Kakšno točko bodo poizkušali odvzeti ekipam: Tatanka, Cezar, Oplast U-16 in Dream team, Glejštarjem pa vrniti za poraz iz prvega dela lige.
Upamo, da bodo naši v skupini “za svojo dušo” nadaljevali s prikazanim v zadnjem kolu in le prišli do tako željene prve točke na ligi! 😉

ZRL Kobarid, 7. krog;

Kotarji 0 : 3 (0 : 1) Kamp Nadiža

Kotarji: Marko M., Aleš, Robi, Simon Č., Darko, Simon M., Sandi

Tekma se je v začetku prvega polčasa odvijala po pričakovanjih. Obe ekipi sta večino pozornosti posvetili obrambi, tako da eni in drugi niso imeli večjih priložnosti za zadetek. Po polovici polčasa pa so igralci Kampa Nadiže po pravem evrogolu njihovega najboljšega igralca na tej tekmi le uspeli povesti in si tako pred nadaljevanjem tekme zagotovili veliko prednost.
V drugem polčasu so naši fantje iskali priložnost za izenačenje in morebiten preobrat, toda tvegana napadalna “formacija” ni obrodila sadov. Igralci nasprotne ekipe so namreč z izkušenostjo uspeli agresivnost naših obrniti sebi v prid in po lepi individualni akciji rezultatsko prednost še povečali. Do konca so se naši trudili, toda obramba Kamp Nadiže je bila vedno na mestu. Slabo minuto do konca, ko je bil zmagovalec že znan, so si naši privoščili večjo napako v obrambi, kar so nasprotniki znali kaznovati in tako postavili končni izid 3:0.

ZRL Kobarid, 5. krog;

ŠD Breginjski kot 0 : 6 (0 : 2) Bar form Kamno

ŠD Breginjski kot: Valter, Andrej, Mitja L., Mitja H., Peter T., Srečko, Sebastjan

Igralci ekipe ŠD Breginjski kot so tekmo proti Kamnemu začeli izjemno agresivno in zbrano v obrambi, tako da razen nekaj manjših napak, iz katerih so dobili tudi oba zadetka v prvem polčasu, niso storili. Prikazali so veliko več kot na dosedanjih tekmah in bili ob igri nasprotne ekipe z vratarjem v polju tudi večkrat blizu zadetku.
Tudi v drugi del tekme so naši stopili odločno in do “time outa” dobrih 7 minut do konca v rokah držali zelo ugoden izid (4:0). V zadnjih minutah so kvalitetni igralci Kamnega izkoristili kratko klop in utrujenost naših in postavili končni izid 6:0. Glede na videno bi si naši zaslužili za kakšen zadetek manjšo končno gol razliko, toda nič ne de – pomembno je, da so naši fantje pred nadaljevanjem lige sami sebi dokazali, da znajo in zmorejo nuditi dostojen odpor tudi ekipam z veliko bolj izkušenimi in nogometno bolje podkovanimi igralci!

Lestvici:

RDEČA SKUPINA
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Kovi
6 5 1 0 33 10 +23 16
2 Kamp Nadiža
6 4 1 1 18 7 +11 13
3 Kotarji
6 4 0 2 19 9
+10 12
4 Livek 6 2 1 3 20 14 +6 7
5 Idrsko
6 2 1 3 13 14 -1 7
6 Oplast U-16
6 2 0 4 15 23 -8 6
7 Dream team 6 0 0 6 8 49 -41 0

7. krog; 18/12/2010:
Kotarji 0:3 (0:1) Kamp Nadiža
Idrsko 1:5 Kovi
Livek 4:2 Oplast U-16
Dream team prosti

ZELENA SKUPINA
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Agencija Metulj
5 5 0 0 40 8 +32 15
2 Bar Form Kamno
5 4 0 1 14 7 +7 12
3 Barbarossa 5 2 0 3 20 15 +5 6
4 Medigo 5 2 0 3 21 18 +3 6
5 Glejštarji 5 2 0 3 12 13 -1 6
6 ŠD Breginjski kot
5 0 0 5 3 49 46 0

5. krog; 20/11/2010:
ŠD Breginjski kot 0:6 (0:2) Bar Form Kamno
Medigo 1:2 Glejštarji
Barbarossa 3:7 Agencija Metulj

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Twitter picture

Komentirate prijavljeni s svojim Twitter računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: