• Partnerji


  PODPIRAJO NAS:

  Kamp Lebanč

  KS BREGINJ

 • Povezave

 • Arhiv (po mesecih)

Zmaga, remi, poraz …

Ta vikend smo lahko spremljali veliko zanimivih tekem na ZRL Kobarid. Večinoma so med seboj igrale ekipe iz skupine za “prvaka”, saj je bilo v dosedanjem poteku lige kar nekaj tekem v tej skupini prestavljenih. Zaostalo tekmo so v nedeljo igrali tudi Kotarji. Pomerili so se proti ekipi, ki je na zimski ligi slavila v zadnjih dveh letih. Kljub temu da so Kotarji po prvem polčasu vodili, je Agencija Metulj v zaključku tekme uspela izid obrniti sebi v prid in našim tako zadala drugi poraz v ligi “za prvaka”. Dan prej so Kotarji bili rezultatsko uspešnejši. Z visokih 4:0 so odpravili Kalabastr, ki je svoje priložnosti imel predvsem v prvem polčasu, a na srečo naših vse zapravil. Kotarji pa so bili zelo učinkoviti v drugem delu, s tremi goli je prednjačil Tine. Tekmo je imela tudi naša druga ekipa, ki v zadnjem času igra zelo navdahnjeno. Kar dvakrat so proti ekipi Cezarja zaostajali, na koncu pa so si izborili točko.

ZRL Kobarid, 5. krog nadaljevanja;

Kotarji 4 : 0 (0 : 0) Kalabastr / Tine 3, Simon M.

Kotarji: Marko M., Jure, Aleš, Robi, Simon M., Darko, Tine, Sandi, Marko L., Simon Č., Erik

Karton: Aleš

Kotarji so se na tekmi zbrali v skoraj popolni postavi. Od prijavljenih igralcev je manjkal le Anže, drugi pa so bili vsi pripravljeni na dvoboj proti Kalabastru. Celoten prvi polčas naša ekipa nekako ni našla svoje igre, igralci Kalabastra pa so si pripravili kar nekaj priložnosti. Še najbližje so bili v zadnji minuti prvega polčasa, ko se je zatresla vratnica po lepo izvedenem prostem strelu, vse druge poskuse pa je obramba Kotarjev odbila ali pa jih je zaustavil razpoloženi vratar Marko. V drugem polčasu so se Kotarji “prebudili” in si že v prvih štirih minutah priigrali veliko prednost. Najprej je v razmaku ene minute kar dvakrat neubranjivo streljal Tine, za tretji zadetek pa je z velemojstrskim zaključkom poskrbel Simon M. Nasprotniki so sicer poskušali vse, da bi hitro zadeli in znižali zaostanek, a Kotarji so bili v drugem delu zelo zanesljivi in še drugič zapored ohranili svojo mrežo nedotaknjeno. Še več, zadeli so še četrtič – po lepi akciji Robija in Aleša je žogo v gol še tretjič pospravil Tine. Blizu svojemu prvemu zadetku za Kotarje je bil kasneje Marko L., ki pa bo moral na prvenec še malce počakati. Z zmago so se Kotarji v soboto prebili na tretje mesto na lestvici (liga “za prvaka”).

ZRL Kobarid, 4. krog nadaljevanja;

ŠD Breginjski kot 2 : 2 (0 : 0) Cezar / Andrej, Srečko

 

ŠD Breginjski kot: Andrej, Mitja L., Srečko, Boris, Peter T., Martin, Balky, Igor

Po uspešnem nastopu prejšnji teden in zmagi nad ekipo Dream team se je naša druga ekipa ta teden znašla pred novim derbijem. Pomerili so se proti Cezarju in osvojili točko, ki je še kako pomembna, saj se je ŠD Breginjski kot z njo le še utrdil na četrtem mestu skupine “za svojo dušo”. Pot do točke pa je bila vse prej kot lahka. V prvem polčasu so bili za odtenek boljši nasprotniki, kar so potrdili tudi z zadetkom, ki so ga dosegli ob izvajanju kota. Tudi naslednja večja priložnost je pripadla njim, a je bil Mitja L. na golu zanesljiv. Tudi na začetku drugega polčasa je Mitja odbil nevaren poskus nasprotnikov, v protinapadu pa so odlično sodelovali Boris, Balky in Andrej, ki je z lepim zaključkom rezultat izenačil. Andrej je bil blizu tudi minuto kasneje, ko je bil za las prekratek ob podaji Srečkota. Naslednje minute so pripadle Cezarju, ki je večkrat nevarno zapretil. Svoj drugi zadetek so nasprotniki dosegli po strelu od daleč, ko je žoga zadela enega od naših igralcev, spremenila smer in presenetila tudi Mitjo. Naši se niso predali in po dvojni podaji z Balkyjem je žogo v mrežo pospravil Srečko. Do konca tekme večjih priložnosti ni bilo in tako je ostalo pri delitvi točk. ŠD Breginjski kot čaka še ena tekma, na kateri se bodo pomerili proti Tatanki in se z morebitno zmago povzpeli na tretje mesto v skupini (“za svojo dušo”).

ZRL Kobarid, 6. krog nadaljevanja;

Kotarji 2 : 5 (2 : 1) Agencija Metulj / Tine, Sandi

Kotarji: Marko M., Jure, Aleš, Robi, Simon M., Darko, Tine, Sandi, Marko L., Simon Č.

Igra je bila od samega začetka zelo dinamična, tempo na tekmi pa je bil peklenski. Bolje so tekmo začeli Kotarji. Po dveh minutah tekme je po levi strani igrišča lepo prodrl Aleš in s podajo v sredino našel Tineta, ta pa je popeljal Kotarje v vodstvo. Nasprotniki so po zadetek krenili takoj. Oblegali so gol Kotarjev in po nekaj neuspešnih napadih in odlični obrambi naše ekipe le prišli do zadetka. Tempo še naprej ni pojenjal, obe ekipi pa sta si ustvarjali nove in nove priložnosti. Minuto pred koncem prvega polčasa so naši prišli do novega vodstva (zadel je Sandi) ter prednost ohranili do odmora. Drugi polčas je bil podoben prvemu. Spet je bilo veliko priložnosti na obeh straneh, na žalost so vsi poskusi naših fantov ostali neizkoriščeni. Precej uspešnejši so bili nasprotniki, ki so po dveh uspešno zaključenih protinapadih prišli do vodstva. Kotarji so po zaostanku krenili po zadetek, a bili kaznovani z novim protinapadom in zadetkom nasprotnikov. Tekma je bila tako odločena, Kotarjem je povsem padla morala in do konca tekme je moral naš vratar še enkrat pobrati žogo iz svoje mreže. Glede na videno bi si naši zaslužili vsaj točko. Res pa je, da jim tokrat v drugem polčasu ni uspelo izkoristiti zares lepih priložnosti, nasprotniki pa so uspeli svoje pretvoriti v zadetke.

S porazom so Kotarji zdrsnili na peto mesto na lestvici, imajo pa tudi tekmo manj od vseh drugih ekip. Zmago na ligi si je že pred zadnjim krogom priigrala ekipa Kovi, za drugo in tretje mesto pa se bodo poleg naše ekipe borili še Agencija Metulj, Odpisani in Kamp Nadiža. Obeta se torej zelo razburljiv zadnji krog.

Lestvici:

Skupina “ZA PRVAKA”
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Kovi 5 4 1 0 12 5 +7 13
2 Agencija Metulj
5 3 0 2 10 9 +1 9
3 Odpisani
5 2 1 2 14 9 +5 7
4 Kamp Nadiža
5 2 1 2 6 10 -4 7
5 Kotarji 4 2 0 2 14 10 +4 6
6 Bar Form Kamno
5 1 1 3 7 12 -5 4
7 Kalabastr
5 1 0 4 6 14 -8 3

5. krog; 5/2/2011:
Kotarji 4:0 (0:0) Kalabastr / Tine 3, Aleš
Bar Form Kamno 0:6 Odpisani
Kovi 3:1 Kamp Nadiža

6. krog; 6/2/2011:
Kotarji 2:5 (2:1) Agencija Metulj / Tine, Sandi
Kalabastr 3:2 Bar Form Kamno
Kovi 3:1 Kalabastr
Bar Form Kamno 3:0 Agencija Metulj
Kamp Nadiža 2:1 Odpisani

Skupina “ZA SVOJO DUŠO”
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Oplast U-16
4 3 1 0 24 5 +19 10
2 Glejštarji
4 2 2 0 19 5 +14 8
3 Tatanka 4 2 1 1 12 13 -1 7
4 ŠD Breginjski kot 4 1 1 2 4 15 -11 4
5 Dream team
4 1 0 3 7 19 -12 3
6 Cezar
4 0 1 3 9 18 -9 1

4. krog; 5/2/2011:
ŠD Breginjski kot 2:2 (0:0) Cezar / Andrej, Srečko
Tatanka 3:2 Dream team
Glejštarji 2:2 Oplast U-16

2 komentarja

 1. Kako mi je všeč pogled na lestvico(i)! 😉
  Popolnoma nepričakovan razplet… da bi tako ostalo do konca bi blo prou kul! Kar se nas tiče seveda, vam (Kotarjem) pa želim, da bi se prebili čimvišje…

 2. Pogled na našo lestvico je pa tak, da kar glava boli, tok smo vse ekipe izenačene. 🙂 Kovi so že prvaki, za drugo in tretje mesto pa bo še borba … 😉 Upam, da nam uspe prit na katero od teh dveh mest …
  Vaši ekipi pa čestitam za dobre predstave na zadnjih tekmah. Mislm, da mate dobre možnosti tut prot Tatanki.

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: