• Partnerji


  PODPIRAJO NAS:

  Kamp Lebanč

  KS BREGINJ

 • Povezave

 • Arhiv (po mesecih)

Za začetek tri ničle

Pretekli vikend obe naši ekipi nista okusili slasti zmage. Člani ekipe ŠD Breginjski kot so odigrali dve tekmi proti precej kakovostno podobnima moštvoma in proti obema zabeležili visok poraz. Ekipa Kotarji se je na generalki predstavila s kar dobro igro v napadu in borbenostjo in nepopustljivostjo v obrambi, a kljub temu to ni bilo dovolj.

ZRL Kobarid, 1. krog;

ŠD Breginjski kot 1 : 8 (0 : 4) Barbarossa / Blaž

ŠD Breginjski kot: Igor, Srečko, Andrej, Mitja H., Martin, Peter T., Valter, Blaž, Gregor H., Sebastjan

Od ekipe ŠD Breginjski kot nismo niti pričakovali kaj drugega kot dva visoka poraza. Sobotno tekmo proti Barbarossi je zaznamovalo veliko število igralcev naše ekipe in precej napak in lahkih golov nasprotnika iz protinapadov. Pri izidu 6:0 za ekipo Barbarosse je za “častni gol” naše ekipe poskrbel novinec v naši ekipi, Blaž. Do konca so imeli nasprotniki še precej priložnosti za občutnejše polnjenje naše mreže, a so se “usmilili” naših fantov in strelske vaje ustavili pri znosnih osmih zadetkih v naši mreži.

ZRL Kobarid, 1. krog;

Kotarji 1 : 2 (0 : 1) Kovi / Robi

Kotarji: Marko M., Jure, Sandi, Aleš, Robi, Simon Č., Simon M., Darko, Erik, Anže, Marko L.

Kljub precej dobri predstavi Kotarji niso bili kos individualno močnejšim posameznikom ekipe Kovi, ki so s svojim nogometnim znanjem in iznajdljivostjo tudi odločili tekmo. Tekmo so bolje začeli igralci naše ekipe in preko Jureta in Simona Č. imeli dve lepi priložnosti za zadetek, a tega nisto izkoristili in bili za to kaznovani na koncu prvega polčasa in tako na odmor odšli z golom zaostanka. Drugi polčas je imel lepo priložnost za izenačenje mladi Anže, a mu je začetna trema pokvarila veselje. Na drugi strani so do vodstva z 2:0 prišli igralci Kovija po čudoviti akciji, katero bi lahko uvrstili v rubriko “za učbenike”. Slabi dve minuti pred koncem je s za znižanje izida na 2:1 s pravim evrogolom poskrbel Robi. Za kaj več je bilo žal premalo časa, tako da bodo morali naši fantje iskati priložnost za prve točke na naslednji tekmi!

Drugo kolo so igrali le igralci ekipe ŠD Breginjski kot, saj je bila, kot je bilo že večkrat omenjeno, tekma ekipe Kotarji prestavljena zaradi odsotnosti nekaterih igralcev. Robi in Simon Č. sta se ta dan namreč udeležila gostovanja ekipe Oplast U-21 pri Bronxih na Škofijah in se domov, ob končnem remiju (2:2), vrnila s točko. Enega izmed zadetkov je za Oplast dosegel tudi igralec Kotarjev in v lanski sezoni ZRL poleg Denisa Baloha tudi prvi strelec zimske lige, Robi.

ZRL Kobarid, 2. krog;

ŠD Breginjski kot 2 : 10 (1 : 3) Medigo / Blaž 2

ŠD Breginjski kot: Igor, Srečko, Andrej, Mitja H., Martin, David, Blaž, Sebastjan

Tekmo so naši fantje začeli precej bolje kot prvo in z zbranostjo v obrambi poskrbeli za nemalo težav igralcev ekipe Medigo. Ti so prvič uspeli zatresti mrežo šele po veliki napaki naših pri menjavi in do polčasa našo mrežo zatresli (le) trikrat. Tik pred koncem prvega dela je po lepem prodoru novinca Sebastjana,žogo v gol potisnil Blaž in poskrbel, da smo na “pavzo” odšli s še bolj ugodnim izidom. V drugem delu so se zaradi utrujenosti, saj je ritem dveh tekem v dveh dneh za večino igralcev bil prenaporen, dogajale v igri številne napake, tako da so igralci Mediga brez težav zabijali zadetke iz lahkih pozicij. Na koncu je, po še enem zadetku Blaža (dosegel je vse dosedanje zadetke naše ekipe), semafor kazal visokih 10:2!

Lestvici po nepopolnem drugem krogu:

RDEČA SKUPINA
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Kovi
2 2 0 0 16 2 +14 6
2 Kamp Nadiža
1 1 0 0 5 1 +4 3
3 Oplast U-16
1 1 0 0 3 1 +2 3
4 Livek 1 0 1 0 2 2 0 1
5 Idrsko 2 0 1 1 3 5 -2 1
6 Kotarji 1 0 0 1 1 2 -1 0
7 Dream team
2 0 0 2 2 19 -17 0

1. krog; 6/11/2010:
Kotarji 1:2 (0:1) Kovi
Oplast U-16 3:1 Idrsko
Kamp Nadiža 5:1 Dream team
Livek prosti

2. krog; 7/11/2010:
Kotarji : Oplast U-16 (tekma preložena)
Kovi 14:1 Dream team
Idrsko 2:2 Livek
Kamp Nadiža prosti

ZELENA SKUPINA
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Agencija Metulj
2 2 0 0 10 5 +5 6
2 Barbarossa 1 1 0 0 8 1 +7 3
3 Medigo 2 1 0 1 14 8 +6 3
4 Bar Form Kamno
1 1 0 0 2 0 +2 3
5 Glejštarji 2 0 0 2 1 6 -5 0
6 ŠD Breginjski kot
2 0 0 2 3 18 -15 0

1. krog; 6/11/2010:
ŠD Breginjski kot 1:8 (0:4) Barbarossa
Bar Form Kamno 2:0 Glejštarji
Agencija Metulj 6:4 Medigo

2. krog; 7/11/2010:
ŠD Breginjski kot 2:10 (1:3) Medigo
Agencija Metulj 2:0 Glejštarji
Barbarossa : Bar Form Kamno (tekma preložena)

2 komentarja

 1. Ja kar dobro smo igrali… Zdej prot U-16 gremo pa na zmago!
  Super poročilo drgač…

 2. Veliko sreče na sobotni tekmi!
  Poročilo je sicer malo pozno objavljeno zaradi številnih drugih obveznosti… se bomo v prihodnje trudili biti bolj ažurni!

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: