• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Turnirji 2010

PODBELA (memorial); 12/9/2010 (trava; 4+1)3. mesto

Breginj: Robi, Srečko, Simon Č., Andrej, Valter, Simon M., Darko, Mitja

Predtekmovanje; skupina A:

Breginj 3 : 2 Podbela (10.30) / Robi 2, Mitja

Breginj 3 : 2 Idrsko (11.40) / Robi 2, Darko

Polfinale:

Breginj 1 : 3 Zuride (16.00) / Darko

Za 3. mesto:

Breginj : Podbela (4 : 2 po penalih) (17.30) / (Darko, Robi, Andrej, Simon M.)

BREGINJ; 21/8/2010 (asfalt; 4+1)4. mesto

Kotarji: Robi, Aleš, Boris, Marko M., Simon M., Simon Č., Darko, Jure

Predtekmovanje; skupina A:

Kotarji 4 : 1 Musc team (10.00) / Robi 2, Boris, Darko

Kotarji 2 : 1 Sarma bar (12.00) / Aleš, Simon Č.

Četrtfinale:

Kotarji 2 : 0 Bela Nadiža (16.00) / Aleš 2

Polfinale:

Kotarji 2 : 2 Lokavec (2 : 3 po penalih) (18.00) / Aleš 2; (Aleš, Boris)

Za 3. mesto:

Kotarji : Sarma bar (8 : 9 po penalih) (19.00) / (Aleš 2, Darko, Robi, Boris, Marko M., Simon M., Jure)

IDRSKO; 14/8/2010 (trava; 5+1)četrtfinale

Kotarji: Robi, Aleš, Srečko, Simon Č., Simon M., Darko, Marko, Aleksander

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 2 : 1 Kamno (11.30) / Aleš, Robi

Kotarji 1 : 1 Žaga (3 : 4 po penalih) (14.30) / Robi; (Aleksander, Darko, Aleš)

Četrtfinale:

Kotarji 1 : 2 Agencija Metulj (16.30) / Aleš

LIVEK; 1/8/2010 (trava; 4+1)skupinski del

Kotarji: Robi, Aleš, Srečko, Igor, Simon Č., Simon M., Andrej, Jure

Predtekmovanje; skupina F:

Kotarji 1 : 2 Gradimpex (10.20) / Jure

Kotarji 5 : 0 (b.b.)* Kamp Nadiža (11.30)
*brez boja

SUBIT; 24/7/2010 (trava; 5+1) 2. mesto

ŠD Breginjski kot: Robi, Aleš, Srečko, Igor, Simon Č., Anže, Andrej, Simon M., Jure, Darko

Predtekmovanje; skupina B:

ŠD Breginjski kot 3 : 1 Red devil (8.55) / Simon Č., Aleš, Simon M.

ŠD Breginjski kot 1 : 0 FC Balengo (10.10) / Simon Č.

ŠD Breginjski kot 1 : 1 Cjale ce luagnje (2 : 1 po penalih) (11.50) / Anže; (Darko, Aleš)

Četrtfinale:

ŠD Breginjski kot 2 : 0 Randagi (17.55) / Aleš, Robi

Polfinale:

ŠD Breginjski kot 1 : 1 Amici di Subit (4 : 3 po penalih) (20.00) / Darko; (Simon Č., Aleš, Simon M., Darko)

Finale:

ŠD Breginjski kot 0 : 2 Cjale ce luagnje (21.15)

DREŽNICA; 16/7/2010 (asfalt; 4+1)skupinski del

Kotarji: Aleš, Robi, Srečko, Igor, Sandi, Tine

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 2 : 4 Deponja (20.05) / Aleš, Tine

Kotarji 0 : 3 Bača bar (21.50)

SUŽID; 11/7/2010 (trava; 5+1)skupinski del

Kotarji: Aleš, Robi, Srečko, Simon Č., Jure, Darko, Aleksander

Predtekmovanje; skupina D:

Kotarji 2 : 3 Žaga (16.00) / Simon Č., Aleksander

Kotarji 0 : 3 Zuride (17.20)

LIVŠKE RAVNE; 2/7/2010 (asfalt; trojke)skupinski del

Kotarji: Aleš, Robi, Srečko, Simon Č., Igor, Jure

Predtekmovanje; skupina C:

Kotarji 1 : 3 Zuride (21.30) / Jure

Kotarji 0 : 3 Selekcija (22.30)

SMAST; 6/6/2010 (asfalt; 3+1)skupinski del

Kotarji: Srečko, Aleš, Simon Č., Andrej, Igor

Predtekmovanje; skupina D:

Kotarji 5 : 9 Tura (15.20) / Simon Č. 4, Igor

Kotarji 5 : 5 Idrsko (17.40) / Srečko 2, Igor, Aleš, Simon Č.

ŽAGA; 1/5/2010 (trava; 5+1)skupinski del

Kotarji: Jure, Robi, Srečko, Aleš, Simon Č., Andrej

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 1 : 1 Ladra (6 : 5 po penalih) (11.15) / Robi; (Aleš 3, Robi, Jure, Simon Č.)

Kotarji 0 : 4 Kovi (12.25)

KANALSKI LOM; 26/4/2010 (asfalt; trojke) skupinski del

Kotarji: Robi, Aleš, Srečko, Jure, Simon Č.

Predtekmovanje; skupina E:

Kotarji 3 : 3 Bača bar (0 : 1 po penalih*) (17.00) / Aleš, Jure, Srečko

Kotarji 0 : 4 XY (18.00)

* streli na gol čez celo igrišče

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Log Out / Spremeni )

Twitter picture

Komentirate prijavljeni s svojim Twitter računom. Log Out / Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Log Out / Spremeni )

Google+ photo

Komentirate prijavljeni s svojim Google+ računom. Log Out / Spremeni )

Connecting to %s