• Partnerji


  PODPIRAJO NAS:

  Kamp Lebanč

  KS BREGINJ

 • Povezave

 • Arhiv (po mesecih)

Pregled sezone zimske rekreacijske lige 2011/12

Tako kot v preteklosti, smo tudi letos uredili statistiko nastopov naših dveh ekip z zimske rekreacijske lige. Objava tega članka bi sicer morala priti na vrsto veliko prej, toda zaradi različnih dejavnikov smo jo uspeli objaviti šele sedaj, skoraj dva meseca po končani sezoni. Letos smo na zimski ligi sodelovali že četrtič zapored. Prvo sezono (sezona 2008/09)je naše društvo zastopala samo ena ekipa, zaradi pozitivnega odziva in želje številnih po nastopanju na ligi pa smo se odločili, da naslednje leto (sezona 2009/10) nastopimo z dvema ekipama in tako je bilo tudi lansko leto (sezona 2010/11). Obe ekipi sta nastopili tudi letos v sicer številčno precej okrnjeni ligi. Kotarji so končali na 8. mestu, ekipa ŠD Breginjski kot pa je na lestvici prehitela edino “trofejo” v letošnjem letu, ekipo Trnovega ob Soči in osvojila predzadnje, 12. mesto!
V letošnjem letu je prišlo do nekaj manjših sprememb v igralskem kadru obeh naših ekip. Dresa Kotarjev za razliko od lani niso oblekli Anže, Tine, Darko pa ga je zamenjal za dres ekipe ŠD Breginjski kot. Nov v ekipi Kotarjev je bil Adrijan. Tudi v drugi ekipi je bilo letos precej manj igralcev v primerjavi z lanskim letom, saj Edi, Gregor H., Mitja L., Martin, David in Valter niso odigrali niti ene tekme. V drugi polovici lige se je številčno oslabljenim fantom pridružil še Mitja G. in od priključka pa do konca odigral vse tekme in bil enkrat tudi strelec!

V letošnji izvedbi zimske lige je za razliko od lanskih 19 ekip, nastopilo le 13. Prvič od kar smo udeleženci lige se je igralo enoten ligaški sistem po sistemu “vsak z vsakim”. Na koncu se je zasluženo veselila naslova letošnje zimske lige ekipa Sarma bar iz Sužida, ki je po razburljivem finišu lige le uspela zadržati točko prednosti pred zasledovalcema, ekipama Oplast mladi in Odpisani. Končno drugo mesto je zasedla ekipa Oplast mladi, na tretji stopnički pa so, kot je že omenjeno, z enakim številom točk in boljšo gol razliko, a zaradi poraza na medsebojni tekmi končali Odpisani.

Najboljši igralec lige je postal mladi up kobariškega Oplasta, Dani Vulikič (Oplast mladi), v vratih se je najbolje izkazal član Puntarja Kurinčič Marko (Sarma bar), Matej Šulin (Odpisani) pa je že drugo leto zapored domov odnesel pokal za najboljšega strelca. Število zadetkov, ki jih je dosegl zmagovalec, organizator žal ni sporočil. Priznanje za najbolj fair-play ekipo so prejeli igralci Livka, t.i. nagrado za vzpodbudo pa so prejeli zadnjeuvrščeni, ekipa Trnovega ob Soči.
Bolj za zanimivost, pa čeprav bi lahko to ocenili tudi kot kritiko vodstvu lige za neenako in nepravično obnašanje do vseh udeležencev lige, povejmo, da v lanskem letu nagrada za fair-play ni bila podeljena (prejemnik bi najverjetneje postala naša ekipa ŠD Breginjski kot). Prav tako bi se dalo veliko razpravljati tudi okoli zanimive nagrade za vzpodbudo a se ne bomo spuščali v te zadeve!

Zahvaljujemo se tako organizatorju, kot tudi vsem udeleženim ekipam za upoštevanje naših želja in predlogov.

Statistika – Kotarji (ZRL Kobarid 2011/12);

 • Odigrane tekme – 12
 • Zmage – 5
 • Remiji – 1
 • Porazi – 6
 • Doseženi zadetki – 33 (2.75 na tekmo)
 • Prejeti zadetki – 22 (1.83 na tekmo)
 • Rezultat po prvem polčasu: 2 zmagi, 5 remijev, 5 porazov
 • Rezultat na koncu tekme: 5 zmag, 1 remi, 6 porazov

Statistika – ŠD Breginjski kot (ZRL Kobarid 2011/12);

 • Odigrane tekme – 12
 • Zmage – 1
 • Remiji – 0
 • Porazi – 11
 • Doseženi zadetki – 10 (0.83 na tekmo)
 • Prejeti zadetki – 66 (5.50 na tekmo)
 • Rezultat po prvem polčasu: 0 zmag, 4 remiji, 8 porazov
 • Rezultat na koncu tekme: 1 zmaga, 0 remijev, 11 porazov

V spodnji tabeli najdete vse igralce, ki so se prijavili na ZRL Kobarid 2010/11 ter njihovo statistiko. Z rdečo barvo so označeni igralci ekipe ŠD Breginjski kot, z modro pa igralci ekipe Kotarji.

IME PRIIMEK TEKME goal.png yellow_card.gif red_card.gif yellow_red_card.gif

Igor

BALOH

8

1

/

/

/

Simon

ČEBOKLI

11

7

1

/

/

Aleš

GAŠPERUT

12

10

/

/

/

Robi

GAŠPERUT

10

4

/

/

/

Srečko

GAŠPERUT

12

3

/

/

/

Mitja

GRUNTAR

6

1

/

/

/

Mitja

HRAST

10

/

1

/

/

Darko

JOSIČ

8

2

/

/

/

Sebastjan

KOLENC

7

/

/

/

/

Adrijan KOMPARA

6

6

/

/

/

Blaž KOMUNJAR

8

/

/

/

/

Sandi

KRAMAR

7

1

/

/

/

Andrej

LAVRENČIČ

12

2

/

/

/

Marko LAZAR

6

/

/

/

/

Marko MARCOLA

12

/

/

/

/

Simon MARCOLA

8

1

/

/

/

Jure

RAKAR

8

4

/

/

/

Peter

TERLIKAR

6

/

/

/

/

Boris

TONKLI

3

1

/

/

/

2 komentarja

 1. haha sm kar vesew z številko hvala bogu da je malce višja kot prejšnjo sezono haha 🙂

 2. Je pa res “malce” višja, ja! 😉
  Še uradna statistika ni kazala prou, k zgleda da niso mogli vrjet, da je to mogoče! 😀

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: