• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Dve zelo zanimivi srečanji

Naši ekipi bosta ta vikend odigrali derbija v svojih skupinah, tako da lahko pričakujemo napeti in izenačeni tekmi. Upamo, da s čim boljšim izkupičkom za naše.
Kotarji se bodo pomerili proti “večnemu” tekmecu, ekipi Kamp Nadiža in kljub (ponovno) precejšnji oslabljenosti poizkušali priti do zgodovinske prve zmage nad tem nasprotnikom. Ti dve moštvi sta se srečali že v zadnjem kolu prvega dela, zmaga pa je z izidom 3:0 pripadla nasprotniku.
Naša ekipa ŠD Breginjski kot bo odigrala tekmo proti fantom iz drežniškega, združenim pod imenom Dream team. V prvem delu lige prav tako kot naši tudi oni niso dosegli niti ene same točke, poleg tega pa je obema ekipama skupna tudi končna visoka gol razlika. Dream team je v ligi “za svojo dušo” že dosegel zmago nad Cezarjem (4:3), česar se seveda naši fantje dobro zavedajo.

Kobarid – Športna dvorana

ZRL Kobarid, 3. krog nadaljevanja – SOBOTA, 29. januar 2011, ob 14.00

ŠD BREGINJSKI KOT : DREAM TEAM

Kobarid – Športna dvorana

ZRL Kobarid, 4. krog nadaljevanja – SOBOTA, 29. januar 2011, ob 16.00

KOTARJI : KAMP NADIŽA

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: