• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Derbi dna skupine

Prihajajoči vikend bo od naših ekip na parket stopila le ekipa ŠD Breginjski kot, saj imajo Kotarji po sporedu tekmovanja tokrat prosto!
Naši fantje se bodo pomerili proti starim znancem iz preteklih sezon, ekipi Glejštarji. V prvi sezoni našega udejstvovanja, ko smo na ligi nastopili z eno ekipo, smo v zadnjem kolu skupinskega dosegli prve tri točke prav proti tej ekipi. V naslednji sezoni, torej lanski, sta se obe naši ekipi v skupini “za svojo dušo” ponovno srečali s tem nasprotnikom. Igralci ekipe ŠD Breginjski kot so po dobrem začetku na koncu visoko izgubili, Kotarji pa v zadnjem kolu lige remizirali.
Nekateri fantje iz obeh zasedb tudi v zasebnem življenju gojijo dober odnos, poleg tega pa je obema ekipama skupno rekreacijsko igranje nogometa in druženje, tako da se ni bati, da tekma ne bi bila športna in hkrati zaradi borbenosti dostojna prvemu delu naslova tega članka.
Upamo, da bo našim uspelo igrati bolje kot na preteklih treh srečanjih.

Kobarid – Športna dvorana

ZRL Kobarid, 4. krog – NEDELJA, 28. november 2010, ob 15.20

ŠD BREGINJSKI KOT : GLEJŠTARJI

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: