• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Tokrat še (prvo)ligaški prvenec…

Pred časom smo pisali o prvencu v članskem dresu (prijateljski turnir Aurora cup), pred kratkim še o prvem uradnem zadetku, tokrat (pretekli petek) pa je za piko na i Aleš dosegel še svoj prvi članski ligaški zadetek v članskem moštvu KMN Oplast. Kobaridci so v 8. krogu 1. SFL z visokih 5:0 premagali ekipo RE/MAX Brezje iz Maribora, zadetek za 2:0 pa je bilo delo našega člana.

Pred tem je Aleš še enkrat zatresel mrežo nasprotnika. Teden dni tega je ekipa Oplasta odpotovala v Benedikt na povratno tekmo pokala, kjer si je z zmago na povratnem srečanju nad KMN Slemen pridobila vstopnico za “final four” turnir pokala Terme Olimia, ki bo potekal marca v Podčetrtku. Na omenjenem srečanju je bil strelec drugega zadetka prav tako naš član.
V Podčetrtek na omenjeni turnir, tako kot lani, zagotovo odhaja tudi kar številčna zasedba naših članov.

Ligaški prvenec našega člana in vse preostale zadetke si lahko pogledate v spodnjem video pregledu kroga, ki ga vsak teden pripravijo v uredništvu portala futsal.si.

Povzetek tekme KMN Oplast – RE/MAX Brezje Maribor (5:55-8:20)

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: