• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

ZRL Kobarid 2008/09

POVEZAVA: ZRL KOBARID 2008/09 (komentar lige in statistika naše ekipe)

Drugi del; skupina “ZLATA SREDINA”

Lestvica po končanem drugem delu ZRL Kobarid:

Skupina “ZLATA SREDINA”
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Barbarossa 6 4 2 0 18 10 +8 14
2 Ponikve 6 3 3 0 17 13 +4 12
3 Oplast mladi 6 3 1 2 19 13 +6 10
4 Oplast kadeti 6 3 0 3 18 16 +2 9
5 Ložice 6 2 1 3 18 17 +1 7
6 Medigo 6 1 2 3 13 20 -7 5
7 ŠD Breginjski kot 6 0 1 5 9 23 -14 1

Tekme – drugi del ZRL Kobarid:

1. krog; 11/1/2009
ŠD Breginjski kot 1:6 (1:1) Ložice / Jure
Ponikve 4:2 Oplast kadeti
Barbarossa 3:2 Medigo
Oplast mladi prosti

2. krog; 18/1/2009
Medigo 2:2 Ponikve
Oplast kadeti 4:5 Ložice
Oplast mladi 3:3 Barbarossa
ŠD Breginjski kot prosti

3. krog; 24/1/2009
ŠD Breginjski kot 2:5 (2:1) Oplast kadeti / Srečko, Jure
Ponikve 3:3 Barbarossa
Ložice 2:2 Medigo
Oplast mladi prosti

4. krog; 1/2/2009
ŠD Breginjski kot 1:3 (1:2) Medigo / Mitja
Oplast mladi 3:2 Ložice
Barbarossa : Ponikve (tekma preložena)
Oplast kadeti prosti

5. krog; 7/2/2009
ŠD Breginjski kot 2:4 (1:1) Oplast mladi / Erik, Sandi
Oplast kadeti 4:2 Medigo
Ložice : Barbarossa (tekma preložena)
Ponikve prosti

6. krog; 8/2/2009
ŠD Breginjski kot 1:3 (0:1) Barbarossa / Erik
Oplast mladi 0:2 Oplast kadeti
Ponikve 4:3 Ložice
Oplast mladi 1:2 Ponikve
Medigo prosti

7. krog; 8/3/2009
ŠD Breginjski kot 2:2 (0:0) Ponikve / Sandi, Erik, Balky (ag)
Medigo 2:8 Oplast mladi
Oplast kadeti 1:3 Barbarossa
Ložice 0:3 Barbarossa

Prvi del; RDEČA SKUPINA

Lestvica po končanem prvem delu ZRL Kobarid:

RDEČA SKUPINA
Mesto: Ekipa: T Z R P DG PG GR TOČ
1 Kamp Nadiža 6 5 0 1 26 14 +12 15
2 Livek 6 4 2 0 18 6 +12 14
3 Ročinj 6 3 2 1 20 6 +14 11
4 Ponikve 6 2 2 2 15 16 -1 8
5 ŠD Breginjski kot 6 1 1 4 13 27 -14 4
6 Glejštarji 6 1 1 4 9 20 -11 4
7 Cezar 6 0 2 4 8 20 -12 2

Opomba: o uvrstitvi ekip z enakim številom točk odloča medsebojna tekma!

Tekme – prvi del ZRL Kobarid:

1. krog; 9/11/2008:
ŠD Breginjski kot 1:3 (1:2) Livek / Sandi
Kamp Nadiža 2:0 Cezar
Ročinj 5:0 Glejštarji
Ponikve prosti

2. krog; 23/11/2008
ŠD Breginjski kot 2:2 (0:0) Cezar / Simon Č., Erik
Livek 0:0 Ročinj
Ponikve 1:7 Kamp Nadiža
Glejštarji prosti

3. krog; 30/11/2008
ŠD Breginjski kot 2:4 (0:3) Ponikve / Darko, Simon M.
Glejštarji 1:5 Livek
Ročinj 5:2 Cezar
Kamp Nadiža prosti

4. krog; 7/12/2008
ŠD Breginjski kot 4:9 (2:2) Kamp Nadiža / Darko, Simon M., Blaž, Erik
Cezar 1:1 Glejštarji
Ponikve 0:0 Ročinj
Livek prosti

5. krog; 13/12/2008
Glejštarji 3:2 Ponikve
Livek 4:1 Cezar
Ročinj 2:3 Kamp Nadiža
ŠD Breginjski kot prosti

6. krog; 27/12/2008
ŠD Breginjski kot 1:8 (0:5) Ročinj / Erik
Kamp Nadiža 4:3 Glejštarji
Ponikve 2:2 Livek
Cezar prosti

7. krog; 28/12/2008
ŠD Breginjski kot 3:1 (1:0) Glejštarji / Sandi, Erik, Jure
Cezar 2:6 Ponikve
Livek 4:1 Kamp Nadiža
Ročinj prosti

Advertisements