• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Ko bi le bilo tako kot lani …

V soboto obe naši ekipi igrata tekmi proti edinima ekipama, katerima je naši ekipi v prvem delu lanskega premiernega nastopa na ZRL Kobarid uspelo odvzeti točke! Najprej se bodo pomerili naši “rekreativci” z ekipo Glejštarji in poizkušali ponoviti uspeh iz lanske sezone, ko je naša enotna ekipa dosegla edino zmago. Res je, da je bila takrat ekipa Glejštarjev precej oslabljena, poleg tega pa je tudi naša ekipa vsebovala igralce s precej višjimi cilji in nogometnim znanjem, kot ga premore letošnja. Kotarji se bodo pomerili proti ekipi Cezarja, ki je v letošnji sezoni edino, a visoko zmago, dosegla ravno proti naši drugi ekipi, lani pa je bil izid na medsebojnem srečanju izenačen.

Kot ste lahko razbrali iz zapisa, so dosedanje tekme s temi nasprotniki prinesle v naš “tabor” že veliko veselja in zadovoljstva. Samo želimo si lahko, da se bo zgodovina ponovila! 🙂

Kobarid – Športna dvorana

ZRL Kobarid, 3. krog nadaljevanja– SOBOTA, 23. januar 2010 ob 18:00

ŠD BREGINJSKI KOT : GLEJŠTARJI

Kobarid – Športna dvorana

ZRL Kobarid, 3. krog nadaljevanja– SOBOTA, 23. januar 2010 ob 18:40

KOTARJI : CEZAR

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: