• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Prvi smučarski dan v organizaciji našega društva

Več časa je tlela ideja o smučarskem dnevu v sklopu našega društva, toda do letos nam tega ni uspelo izpeljati. Tudi letos smo morali zaradi vremenskih razmer večkrat prestaviti izvedbo, a je zadnjo nedeljo v februarju skupinici sedmih naših članov le uspelo izkoristiti čudovit sončen dan za uživanje na snegu. Najprej nas je sicer pričakala zaprta dovozna cesti do smučišča Sella Nevea, ki je bilo prvotno mišljena kot naša smučarska destinacija, na progah naše “zasilne” izbire (smučišče Trbiž) pa številni obiskovalci in zaprte proge, toda po koncu prvega smučarskega dneva smo si bili vsi udeleženci enotni, da smo se imeli zelo lepo in da bomo poizkušali takšne dneve v prihodnosti ponavljati vsaj enkrat letno!

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: