• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Srečno pridobljeno a nič manj okusno! ;)

Vse od konca julija nas je čakala prijetna obveznost – koriščenje bona za večerjo v gostišču Barbe Blas v Italijanskem Attimisu. Nagrado smo osvojili na turnirju v Subitu, ko nam je po izpadu v četrtfinalu bila naklonjena sreča pri nagradnem žrebanju. Predstavnica organizatorja je namreč iz bobna izvlekla izmed vseh udeleženih ekip turnirja (razen finalistov) prav listek z imenom naše ekipe.

Po dolgem usklajevanju nam je preteklo soboto, 19. oktobra le uspelo vnovčiti darilni bon. V prijetnem in sproščenem ambientu ter ob dobri hrani in pijači je uživala deveterica naših članov – igralci, manjkal je Marko L. in naši zvesti navijačici, ki sta preživeli dan z ekipo na turniju.

Bilo je prijetno in zabavno – kaj ne bi bilo! 😉 Upajmo, da tudi prihonje leto ponovimo kaj podobnega – le s to razliko, da si nagrado zagotovimo z uvrstitvijo v finale!

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: