• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Planica nič več le “snežna kraljica”

Vsi navdušenci nad smučarskimi skoki so bili prejšnjo nedeljo, 14. oktobra, priča svečani otvoritvi novega Bloudkovega “dvojčka”. Slovesnosti, na kateri je otvoritveni skok pripadel legendarnemu Primožu Peterki, je sledila prva tekma (državno prvenstvo) na prenovljeni oz. bolje rečeno kar novi Bloudkovi velikanki.

Na tem slavnostnem dogodku je bilo med 7500 zbranimi ljubitelji Planice tudi osem naših članov. Na tekmi se je večina naših članov pridružila številnim in glasnim navijačem iz Ponikev in stiskala pesti za primorskega »rojaka« Jaka Hvalo. Na tej tekmi je osvojil odlično drugo mesto (zmagal je Jurij Tepeš).

Večina naših članov, ki so se udeležili izleta, se še nikdar ni podala na vrh letalnice bratov Gorišek, tako da se je splačalo izkoristiti prijeten dan in si ogledati objekte od bliže oz. iz druge perspektive. Pot in radovednost pa sta vodila naše fante in dekleta še do para novih skakalnic in ob novih napravah nazaj do dna.

Vsi udeleženci so preživeli lep dan in večina komaj čaka na marec in ponovno vrnitev pod Ponce!

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: