• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Na “izletu” v Litiji…

V torek je bilo na 2. finalni tekmi končnice tekmovanja futsal lige prisotnih tudi več kot 10 članov našega društva. Nekaj le te-teh je prišlo iz Ljubljane kjer študirajo oz. delajo, ostali (večina) pa iz Kota! Ideja o obisku oz. izletu je padla pred dobrim tednom, ko je postalo jasno, da bo Oplast v finalu križal moči z aktualnim prvakom iz Litije, obudila pa dober dan pred tekmo, ko smo se glede na zanimanje naših članov odločili za organizacijo prevoza v Zasavje.

Zanimanje za ogled tekme je zagotovo povečala tudi prva finalna tekma (odigrana je bila petek), katero je Oplast dobil z visokim izzidom, 5:1. Zbrani navijači in simapatizerji kobariškega kluba so tako na tekmo odšli z velikimi pričakovanji. Žal pa pričakovanja udeležencev in vseh, ki spremljajo in navijajo za Oplast tokrat niso bila zadoščena, saj je Litija na tej tekmi z zvrhano mero vrnila Oplastu za poraz na prvi tekmi… tokrat se je tekma končala z izzidom 7:1 v korist Litijanov. Večina se je tako iz Zasavja proti Posočju vračala razočarana, toda zbrana druščina je s številnimi debatami in zanimivimi točkami postankov poskrebla, da tudi tisti, ki se niso predali spanju, niso preveč razmišljali o visokem in bolečem porazu! 😉

Sedaj se finalna “serija” seli v Kobarid, kjer bosta odigrani naslednji dve tekmi (v petek in torek). V primeru, da ena od obeh ekip dobi obe srečanji bo le-ta dvignila pokal za zmagovalca lige, v kolikor pa vsaka ekipa v Kobaridu vknjiži po eno zmago, bo o zmagovalcu odločala “dodatna” tekma v Litiji! Bomo ponovno tam? 🙂

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: