• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Kotarji po enem mesecu ponovno na parket

Zimska malonogometna liga v Kobaridu že nekaj časa čaka na zaključek. Zaradi zasedenosti dvorane v zadnjem mesecu se liga ni igrala kar nekaj časa. Predvidoma bo zaključek naslednji teden, to nedeljo pa se bodo igrale še vse zaostale tekme. Tekma čaka tudi Kotarje, ki bodo odigrali zaostalo tekmo proti ekipi Bar Form Kamno. Za nasprotno ekipo bo to zadnja tekma letos. Na lestvici skupine “za prvaka” trenutno zasedajo predzadnje (6. mesto) in tudi morebitna zmaga proti naši ekipi jim ne bo prinesla uvrstitve med tri najboljše. Velja omeniti, da gre za ekipo, ki je bila v zadnjih dveh letih na ligi zelo uspešna. Prejšnji dve sezoni je namreč osvojila drugo mesto. Svojih dosežkov kot rečeno letos ne bodo ponovili, se pa zato priložnost za skok med najboljše tri ponuja Kotarjem. Naša ekipa potrebuje zmago, če želi ohraniti možnosti za osvojitev drugega oziroma tretjega mesta. Liga “za prvaka” je letos izjemno napeta in o razporeditvi na vrhu lestvice bo odločal zadnji krog. Prvo mesto je že oddano Koviju, za drugo in tretje mesto pa se bodo najverjetneje pomerile kar štiri ekipe. Treba bo seveda počakati na izid tekme med ekipama Kotarji in Bar Form Kamno, potem pa bomo lahko bolje ocenili možnosti vseh ekip.

Kobarid – Športna dvorana

ZRL Kobarid, 2. krog nadaljevanja (zaostala tekma) – NEDELJA, 6. marec 2011, ob 16.40

KOTARJI : BAR FORM KAMNO

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: