• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Kolesarski maraton brez domačih predstavnikov

Kolesarski maraton čez odprte meje, bolj znan pod imenom Povoletto-Breginj, je po ponovni obuditvi iz desetletnega spanca letos (22. avgusta), potekal že tretje leto zapored. Organizatorju prireditve (KK Soča Kobarid) smo pri postavitvi “ciljne” okrepčevalnice v starem breginjskem jedru na pomoč priskočili tudi člani našega društva in tako dali vsaj delček k uspešnosti prireditve, če že iz naših vrst tokrat nismo imeli nobenega udeleženca na maratonu.

Po lanski zmagi našega člana Gregorja Rakarja in še dveh udeležencih iz Breginjskega kota (Bogdan Mazora in Silvan Komunjar) letos žal domačih predstavnikov ni bilo.

Tokrat sta se za zmago v ciljnem boju pomerila italijanska kolesarja, ki sta si pred ciljnim “šprintom” nabrala ogromno prednost. Med deseterico se je uvrstil tudi eden izmed redkih slovenskih predstavnikov – član ekipe organizatorja (KK Soča Kobarid).

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: