• Partnerji


    PODPIRAJO NAS:

    Kamp Lebanč

    KS BREGINJ

  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Proti novincu in staremu znancu

Jutri naši ekipi čaka nadaljevanje ZRL Kobarid.

Po izstopu ekipe Oplast U-21 zaradi številčne “oslabljenosti” je njihovo mesto v “rdeči skupini” zasedla ekipa Alegria. Fantje so sicer stari znanci kobariške zimske lige, saj so se je udeleževali v zadnjih dveh sezonah. Kot kaže, so se po dolgem razmisleku in posredovanju organizatorja le odločili, da bodo svoje nogometno znanje in športno srečo preizkusili tudi letos. Glede na to, da so se ligi priključili šele v 4. krogu, bodo morali odigrati vse tekme, na katerih niso bili prisotni. Tako jih gotovo čaka pester praznični december. Naključje je hotelo, da bo njihov letošnji debi prav proti naši ekipi Kotarji! Upamo, da bodo naši fantje izkoristili nasprotnikovo začetno neuigranost. Potrebno pa je poudariti, da bo ekipa Kotarji na jutrišnji tekmi prvič v letošnji ligi kompletna (če izvzamemo še vedno poškodovana Darkota in Borisa), tako da se bo prvič lahko videla prava moč teh mladih fantov!

Ekipa ŠD Breginjski kot se bo pomerila proti starim znancem, ekipi Livka. Lani smo odigrali prvo kolo proti njim na zimski ligi, še večkrat pa smo se srečali na poletnih turnirjih. Ekipa je sestavljena iz nadarjenih mladih fantov, katerih vihravost “krotijo” nekateri starejši in izkušenejši igralci. Z večino igralcev nas vežejo tudi prijateljski odnosi (nekateri izvirajo še iz časov ekipe Bremed Breginj, v kateri so igrali tudi nekateri fantje, ki danes igrajo za ekipo Livka), tako da verjamemo, da se bo tudi ta tekma končala v športnem vzdušju, kot so se vse dosedanje. Cilj naše ekipe je jasen … še znižati bero zadetkov v lastni mreži in poizkušati izkoristiti svoje priložnosti! 😉

Fantje iz obeh ekip imajo željo še izboljšati svojo igro in doseči čimboljša rezultata … Kako jim bo to uspelo, boste lahko videli danes v kobariški športni dvorani!

Kobarid – Športna dvorana

ZRL Kobarid, 4. krog – SOBOTA, 28. november 2009 ob 14:40

KOTARJI : ALEGRIA

Kobarid – Športna dvorana

ZRL Kobarid, 4. krog – SOBOTA, 28. november 2009 ob 15:20

ŠD BREGINJSKI KOT : LIVEK

One Response

  1. Čakamo komentar!!! 😉 Bli sta super tekmi. Naj povem, da rezultata obeh tekem ne poveta prave zgodbe. Tako Alegria kot Kotarji so imeli izjemne priložnosti, ne de hvalm bradrja ma mislm, da so ble tko kot igra tud obrambe izjemne. Šd je pa itak bolš ku Liwk igru, samo še malo sreče…

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: