• Partnerji


  PODPIRAJO NAS:

  Kamp Lebanč

  KS BREGINJ

 • Povezave

 • Arhiv (po mesecih)

Pred nami pester praznični vikend

Po premoru na ZRL Kobarid, ki je za našo ekipo trajal dobrih 20 dni, se bomo ta vikend borili še v zadnjih dveh kolih pred drugim delom. Tekmi pravzaprav ne odločata o naši uvrstitvi, saj smo si skorajda že zapečatili našo nadaljno usodo in nastopanje v ligi  “Za svojo dušo”! (še vedno pa imamo možnosti tudi za igranje v ligi “Zlata sredina”) 🙂 Bodo pa ti dve tekmi vsekakor dober pokazatelj tega, kako je naša ekipa v dozdajšnjem poteku napredovala. Proti ekipi Ročinja bo vsekakor zelo težko, kajti na ZRL Kobarid skoraj pred vsako sezono veljajo za ene izmed favoritov lige. Tudi proti Glejštarjem ne bo lahko, ampak vseeno lahko bolj realno pričakujemo kakšno točko. Upamo, da prvič letos tudi zmago!

Kobarid – Športna dvorana

ZRL Kobarid, 6. krog – SOBOTA, 27. december ob 14:40

ŠD BREGINJSKI KOT : ROČINJ

Kobarid – Športna dvorana

ZRL Kobarid, 7. krog – NEDELJA, 28. december ob 14:40

ŠD BREGINJSKI KOT : GLEJŠTARJI

Še pred tem (26.12.) se bomo z ekipo Kotarji udeležili novoletnega turnirja v Bovcu. Igrali bomo v dvorani osnovne šole. Ekipa, katera (zaenkrat) slovi po uspehih na turnirjih trojk, se bo tokrat prvič preizkusila v sistemu 3+1. Poleg standardnih članov (Robi, Aleš, Srečko, Jure, Erik) se bo ekipi prvič po našem turnirskem debiju, na katerem je že stal v vratih našega gola, ponovno pridružil Pejo. Žreb bo opravljen na mestu prireditve ob 13h!

6 komentarjev

 1. Pozdravljeni!!!

  Mene na tekmo proti Glejštarjem ne bo in bi se zaradi drugih obveznosti opraviču!
  Lp 😀

 2. Ni problema… fanj se mej, kjerkoli že boš! 😉

 3. Proti Glejštarjem bo težka!
  Kot sem dans gledu, igrajo zlo lepo! Prot Kamp Nadiži so si zaslužili vsaj točko!

 4. Kaj bo spet porcija? 😉

 5. Glede na danes videno proti Kampu nam težka prede! 🙂 Vsekakor pa se ne predajamo! 😉

 6. Zgleda, de so oni tko dobri kot je njihov nasprotnik, tud oni so proti Cezarju le remizirali, tko de ne zgubit upanja.

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: