• Sponzorji / donatorji


    GENERALNI SPONZOR:

    D-IMEX d.o.o.

    PODPIRAJO NAS:

    BostjanSabotic



    KRAJEVNA SKUPNOST BREGINJ

    Rafting na Soči, XPoint.siRafting, Poleti s padalom, Kolesarjenje






    Hvala vsem, ki nam pomagate in verjamete v nas!
  • Povezave

  • Arhiv (po mesecih)

Turnirji

Vsi turnirji na katerih smo bili (od leta 2008) …

ŽAGA; 1/5/2013 (trava; 5+1)četrtfinale

Kotarji: Srečko, Jure, Simon Č., Andrej, Marko L., Sandi, Simon M.

Predtekmovanje; skupina A:

Kotarji 0 : 1 (0:1) Vseh vetrov (10.35)

Kotarji 5 : 1 (2:0) Žaga (12.55) / Simon Č 3, Marko L., Simon M.

Kotarji 1 : 0 (1:0) Trnovo ob Soči (14.40) / Simon Č.

Četrtfinale;

Kotarji 0 : 6 (0:3) Odpisani (17.30)

___________________________________________________________________

DREŽNICA (memorial); 7/10/2012 (asfalt; 4+1)skupinski del

Kotarji: Jure, Srečko, Mitja G., Robi, Aleš, Simon Č., Sebastjan

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 1 : 1 (0:0) Sužid (3:4 po penalih) (12.30) / Aleš; (Jure, Robi, Aleš)

Kotarji 3 : 2 (0:2) Žaga (13.30) / Srečko 2, Simon Č.

Kotarji 0 : 5 (0:2) Tura (14.30)

PODBELA (memorial); 23/9/2012 (trava; 4+1)3. mesto

Breginj: Srečko, Darko, Igor, Mitja G., Robi, Aleš, Jure, Andrej, Peter T., Simon M.

Predtekmovanje; skupina A:

Breginj 2 : 0 (1:0) Potoki (10.30) / Simon M., Darko

Breginj 5 : 2 (4:0) Livek (11.30) / Jure 2, Aleš 2, Igor

Polfinale:

Breginj 0 : 1 Idrsko (16.30)

Penali za 3. mesto:

Breginj 3:2 Zuride (17.40) / (Robi, Jure, Srečko)

KRED; 8/9/2012 (asfalt; 4+1)skupinski del

Kotarji: Igor, Marko L., Mitja G., Robi, Aleš, Srečko

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 3 : 5 (1:2) Potoki (11.30) / Robi, Srečko, Aleš

Kotarji 2 : 4 (0:2) Livek (12.30) / Srečko, Marko L.

BREGINJ; 25/8/2012 (asfalt; 4+1)1. mesto

Kotarji: Marko M., Robi, Aleš, Jure, Simon M., Marko L., Sandi, Boris

Predtekmovanje; skupina A:

Kotarji 3 : 2 Potoki mlekarnca (16.00) / Aleš 2, Robi

Kotarji 1 : 1 Santos (4:5 po penalih) (18.00) / Simon M.

Polfinale:

Kotarji 1 : 0 Bela Nadiža (20.30) / Jure

Finale:

Kotarji 3 : 0 Potoki mlekarnca (22.00) / Aleš 3

DREŽNICA; 6/6/2012 (asfalt; 4+1)skupinski del

Kotarji: Srečko, Robi, Andrej, Aleš, Simon M., Marko L.

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 1 : 0 (1:0) Tika taka (20.05) / Aleš

Kotarji 0 : 4 (0:1) Odpisani (23.35)

ŽAGA; 1/5/2012 (trava; 5+1)2. mesto

Kotarji: Jure, Andrej, Robi, Aleš, Sandi, Marko L.

Predtekmovanje;

Kotarji 3 : 2 (1:1) Žaga (11.30) / Aleš 2, Robi

Četrtfinale;

Kotarji 4 : 0 (1:0) Trnovo ob Soči (15.30) / Sandi 2, Marko, Aleš

Polfinale;

Kotarji 1 : 1 (0:0) Alitra (5:4 po penalih) (17.40) / Aleš; (Aleš, Robi, Marko L., Sandi, Andrej)

Finale;

Kotarji 1 : 3 (0:2) Livek (19.20) / Robi

LOKAVEC (memorial); 18/3/2012 (dvorana; 3+1)četrtfinale

ŠD Breginjski kot: Srečko, Andrej, Robi, Aleš, Simon Č. Jure

Predtekmovanje; skupina B:

ŠD Breginjski kot 0 : 2 (0:1) Brith (10.40)

ŠD Breginjski kot 1 : 2 (0:1) Žapuže (12.00) / Andrej

ŠD Breginjski kot 7 : 2 (5:0) Slejkoti (13.20) / Simon Č. 2, Jure 2, Aleš, Robi, Andrej

ŠD Breginjski kot 2 : 2 (2:0) Gora (14.40) / Jure, Aleš

Četrtfinale:

ŠD Breginjski kot 1 : 1 (1:1) Goče (2:3 po penalih) (15.20) / Simon Č.; (Aleš, Robi)

___________________________________________________________________

DREŽNICA (memorial); 2/10/2011 (asfalt; 4+1)skupinski del

Kotarji: Srečko, Gregor, Andrej, Robi, Aleš, Simon Č.

Predtekmovanje; skupina F:

Kotarji 0 : 1 (0:0) Livek (14.00)

Kotarji 3 : 4 (0:3) Zuride (16.00) / Aleš, Robi, Andrej

PODBELA (memorial); 25/9/2011 (trava; 4+1)skupinski del

Breginj: Valter, Marko M., Robi, Srečko, Simon Č., Simon M., Andrej, Jure

Predtekmovanje; skupina C:

Breginj 1 : 4 (0:1) Pleterje (13.30) / Robi

Breginj 1 : 3 (1:1) Kamno (14.00) / Robi

BREGINJ; 20/8/2011 (asfalt; 4+1)2. mesto

Kotarji: Marko M., Robi, Aleš, Jure, Simon Č., Simon M., Darko, Adrijan, Marko L.

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 3 : 0 Tura (13.00) / Robi 2, Marko L.

Kotarji 2 : 1 Prijatelji iz Prosnida (15.00) / Robi 3, Simon M. 2, Marko L.

Kotarji 2 : 2 Jani Ručna (16.30) / Adrijan, Aleš

Polfinale:

Kotarji 0 : 0 Sarma bar (3 : 2 po penalih) (17.30) / (Aleš, Robi, Adrijan)

Finale:

Kotarji 3 : 3 Jani Ručna (0 : 2 po penalih) (19.00) / (Jure, Robi, Simon M.)

LIVEK; 31/7/2011 (trava; 5+1)skupinski del

Kotarji: Marko M., Robi, Srečko, Andrej, Simon Č., Balky, Sandi, Darko

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 2 : 3 (1:2) Pleterje (11.30) / Marko M., Simon Č.

Kotarji 0 : 4 (0:3) Bar Lipa (12.15)

SUBIT; 30/7/2011 (trava; 5+1)četrtfinale

ŠD Breginjski kot: Robi, Aleš, Srečko, Igor, Simon Č., Darko, Jure, Andrej

Predtekmovanje; skupina B:

ŠD Breginjski kot 1 : 0 Longobarda (9.00) / Aleš

ŠD Breginjski kot 1 : 0 Red devil (11.30) / Robi

ŠD Breginjski kot 2 : 2 I porci (1:0 po penalih) (13.50) / Aleš, Robi; (Aleš)

Četrtfinale:

ŠD Breginjski kot 0 : 3 I cinghiali (18.50)

SUŽID; 10/7/2011; (trava; 5+1)skupinski del

Kotarji: Robi, Aleš, Simon Č., Srečko, Darko, Marko L., Simon M., Balky, Sandi

Predtekmovanje; skupina A:

Kotarji 0 : 1 (0:1) Kamp Rut (10.30)

Kotarji 3 : 0 (0:0) Bokanegra (11.30) / Aleš, Robi, Simon M.

DREŽNICA; 8/7/2011; (asfalt; 4+1)skupinski del

Kotarji: Robi, Aleš, Jure, Simon Č., Srečko, Andrej, Sandi, Marko M., Darko, Adrijan

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 0 : 1 (0:1) Flamengo (21.25)

Kotarji 0 : 3 (0:0) Bar Lipa (22.30)

Kotarji 1 : 3 (1:1) Drežnica mladi (23.30) / Srečko

___________________________________________________________________

PODBELA (memorial); 12/9/2010 (trava; 4+1)3. mesto

Breginj: Robi, Srečko, Simon Č., Andrej, Valter, Simon M., Darko, Mitja

Predtekmovanje; skupina A:

Breginj 3 : 2 Podbela (10.30) / Robi 2, Mitja

Breginj 3 : 2 Idrsko (11.40) / Robi 2, Darko

Polfinale:

Breginj 1 : 3 Zuride (16.00) / Darko

Za 3. mesto:

Breginj : Podbela (4 : 2 po penalih) (17.30) / (Darko, Robi, Andrej, Simon M.)

BREGINJ; 21/8/2010 (asfalt; 4+1)4. mesto

Kotarji: Robi, Aleš, Boris, Marko M., Simon M., Simon Č., Darko, Jure

Predtekmovanje; skupina A:

Kotarji 4 : 1 Musc team (10.00) / Robi 2, Boris, Darko

Kotarji 2 : 1 Sarma bar (12.00) / Aleš, Simon Č.

Četrtfinale:

Kotarji 2 : 0 Bela Nadiža (16.00) / Aleš 2

Polfinale:

Kotarji 2 : 2 Lokavec (2 : 3 po penalih) (18.00) / Aleš 2; (Aleš, Boris)

Za 3. mesto:

Kotarji : Sarma bar (8 : 9 po penalih) (19.00) / (Aleš 2, Darko, Robi, Boris, Marko M., Simon M., Jure)

IDRSKO; 14/8/2010 (trava; 5+1)četrtfinale

Kotarji: Robi, Aleš, Srečko, Simon Č., Simon M., Darko, Marko, Aleksander

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 2 : 1 Kamno (11.30) / Aleš, Robi

Kotarji 1 : 1 Žaga (3 : 4 po penalih) (14.30) / Robi; (Aleksander, Darko, Aleš)

Četrtfinale:

Kotarji 1 : 2 Agencija Metulj (16.30) / Aleš

LIVEK; 1/8/2010 (trava; 5+1)skupinski del

Kotarji: Robi, Aleš, Srečko, Igor, Simon Č., Simon M., Andrej, Jure

Predtekmovanje; skupina F:

Kotarji 1 : 2 Gradimpex (10.20) / Jure

Kotarji 5 : 0 (b.b.)* Kamp Nadiža (11.30)
*brez boja

SUBIT; 24/7/2010 (trava; 5+1) 2. mesto

ŠD Breginjski kot: Robi, Aleš, Srečko, Igor, Simon Č., Anže, Andrej, Simon M., Jure, Darko

Predtekmovanje; skupina B:

ŠD Breginjski kot 3 : 1 Red devil (8.55) / Simon Č., Aleš, Simon M.

ŠD Breginjski kot 1 : 0 FC Balengo (10.10) / Simon Č.

ŠD Breginjski kot 1 : 1 Cjale ce luagnje (2 : 1 po penalih) (11.50) / Anže; (Darko, Aleš)

Četrtfinale:

ŠD Breginjski kot 2 : 0 Randagi (17.55) / Aleš, Robi

Polfinale:

ŠD Breginjski kot 1 : 1 Amici di Subit (4 : 3 po penalih) (20.00) / Darko; (Simon Č., Aleš, Simon M., Darko)

Finale:

ŠD Breginjski kot 0 : 2 Cjale ce luagnje (21.15)

DREŽNICA; 16/7/2010 (asfalt; 4+1)skupinski del

Kotarji: Aleš, Robi, Srečko, Igor, Sandi, Tine

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 2 : 4 Deponja (20.05) / Aleš, Tine

Kotarji 0 : 3  Bača bar (21.50)

SUŽID; 11/7/2010 (trava; 5+1)skupinski del

Kotarji: Aleš, Robi, Srečko, Simon Č., Jure, Darko, Aleksander

Predtekmovanje; skupina D:

Kotarji 2 : 3 Žaga (16.00) / Simon Č., Aleksander

Kotarji 0 : 3  Zuride (17.20)

LIVŠKE RAVNE; 2/7/2010 (asfalt; trojke)skupinski del

Kotarji: Aleš, Robi, Srečko, Simon Č., Igor, Jure

Predtekmovanje; skupina C:

Kotarji 1 : 3 Zuride (21.30) / Jure

Kotarji 0 : 3  Selekcija (22.30)

SMAST; 6/6/2010 (asfalt; 3+1)skupinski del

Kotarji: Srečko, Aleš, Simon Č., Andrej, Igor

Predtekmovanje; skupina D:

Kotarji 5 : 9 Tura (15.20) / Simon Č. 4, Igor

Kotarji 5 : 5 Idrsko (17.40) / Srečko 2, Igor, Aleš, Simon Č.

ŽAGA; 1/5/2010 (trava; 5+1)skupinski del

Kotarji: Jure, Robi, Srečko, Aleš, Simon Č., Andrej

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 1 : 1 Ladra (6 : 5 po penalih) (11.15) / Robi; (Aleš 3, Robi, Jure, Simon Č.)

Kotarji 0 : 4 Kovi (12.25)

KANALSKI LOM; 26/4/2010 (asfalt; trojke) - skupinski del

Kotarji: Robi, Aleš, Srečko, Jure, Simon Č.

Predtekmovanje; skupina E:

Kotarji 3 : 3 Bača bar (0 : 1 po penalih*) (17.00) / Aleš, Jure, Srečko

Kotarji 0 : 4 XY (18.00)

* streli na gol čez celo igrišče

___________________________________________________________________

DREŽNICA (memorial); 27/9/2009 (asfalt; 4+1)4. mesto

Kotarji: Erik, Robi, Aleš, Jure, Simon Č., Srečko

Predtekmovanje; skupina F:

Kotarji 3 : 1 Kamno (15.00) / Jure, Simon Č., Erik

Kotarji 2 : 3 Kamno (16.20) / Aleš, Jure

Polfinale:

Kotarji 2 : 2 Sužid (4 : 5 po penalih) (17.20) / Aleš, Simon Č.; (Aleš, Erik, Robi, Srečko)

Za 3. mesto:

Kotarji : Tura (3 : 4 po penalih) (18.20) / (Erik, Robi, Simon Č.)

PODBELA (memorial); 19/9/2009 (trava; 4+1)skupinski del

Breginj: Marko, Mitja, Matjaž, Aleksander, Boris, Darko, Srečko, Aleš, Simon Č.

Predtekmovanje; skupina B:

Breginj 1 : 4 Zuride (12.00) / Srečko

Breginj 1 : 0 Pleterje (13.00) / Aleš

KAMNO; 29/8/2009 (asfalt; trojke)skupinski del

Kotarji: Robi, Aleš, Srečko

Predtekmovanje; skupina D:

Kotarji 7 : 6 Kamno 2 (17.00) / Robi 4, Aleš 3

Kotarji 0 : 5 Lutke (18.00)

BREGINJ; 22/8/2009 (asfalt; 4+1)1. mesto

Kotarji: Erik, Robi, Aleš, Boris, Marko, Simon M., Simon Č.; trener Vinko

Predtekmovanje; skupina C:

Kotarji 2 : 0 Prosnid (12.00) / Aleš, Simon Č.

Kotarji 0 : 1 Idrsko (15.00)

Četrtfinale:

Kotarji 1 : 1 Selekcija (2:1 po penalih) (18.00) / Aleš; (Aleš, Simon Č.)

Polfinale:

Kotarji 2 : 2 Sarma bar (2 : 1 po penalih) (19.00) / Robi, Aleš; (Aleš, Erik)

Finale:

Kotarji 5 : 1 Medigo (19.30) / Aleš 2, Boris, Robi, Simon Č.

IDRSKO; 15/8/2009 (trava; 5+1)skupinski del

Kotarji: Darko, Robi, Aleš, Srečko, Balky, Simon Č.

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 7 : 2 A je to (13.30) / Darko 3, Aleš 2, Robi, Balky

Kotarji 0 : 3 Gradbeništvo Mrke (15.00)

PONIKVE; 8/8/2009 (trava; 5+1)skupinski del

Kotarji: Marko, Erik, Darko, Robi, Aleš, Srečko, Balky

Predtekmovanje; skupina D:

Kotarji 1 : 2 Odpisani (13.30) / Darko

Kotarji 0 : 1 Stric O3 (14.30)

BOVEC; 31/7/2009 (asfalt; 4+1)skupinski del

Kotarji: Marko, Erik, Darko, Robi, Aleš, Srečko, Balky, Jure, Simon M.

Predtekmovanje; skupina A:

Kotarji 0 : 3 Flamengo (22.40)

Kotarji 5 : 3 FC Otavčič (19.10) / Robi, Aleš, Darko, Jure, Balky

GODOVIČ; 18/7/2009 (asfalt; trojke)3. mesto

Kotarji: Darko, Robi, Aleš, Srečko, Aleksander

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 1 : 3 Baksuzi (18.10) / Aleksander

Kotarji 8 : 4 Bejevci (19.10) / Robi 4, Aleš 2, Srečko, Darko

Kotarji 4 : 1 Anal paz gol (20.30) / Aleksander 2, Robi, Darko

Četrtfinale:

Kotarji 3 : 2 Log – Zaplana (21.10) / Aleksander 2, Aleš

Polfinale:

Kotarji 0 : 0 Dole (0 : 1 po penalih*) (23.00)

Za 3. mesto:

Kotarji : ŠD Godovič (3 : 2 po penalih*) (23.40) / (Aleksander 3)*

* streli na gol čez celo igrišče

SUŽID; 11., 12./7/2009 (trava; 5+1)4. mesto

Kotarji: Aleš, Robi, Srečko, Simon M., Jure, Boris, Darko, Erik

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 1 : 0 Team 94 (15.30) / Robi

Kotarji 3 : 1 Azzuri (17.30) / Robi 2, Erik

Četrtfinale:

Kotarji 2 : 1 Alitra (18.30) / Robi 2

Polfinale:

Kotarji 0 : 0 Kamno (3 : 4 po penalih) (18.00) / (Aleš, Darko, Jure)

Za 3. mesto:

Kotarji : Sarma bar (3 : 5 po penalih) (18.30) / (Aleš, Darko, Srečko)

DREŽNICA; 5/7/2009 (asfalt; 4+1)skupinski del

Kotarji: Marko, Robi, Darko, Peter, Srečko, Simon M., Balky

Predtekmovanje; skupina D:

Kotarji 0 : 3 Livek (15.30)

Kotarji 0 : 3 Bovec centr (17.00)

Kotarji 1 : 4 Tura (18.00) / Simon M.

LIVŠKE RAVNE; 14/6/2009 (asfalt; trojke)4. mesto

Kotarji: Aleš, Robi, Srečko, Simon Č.

Predtekmovanje; skupina A:

Kotarji 3 : 5 Cinca Marinca (10.30) / Robi, Aleš, Simon Č.

Kotarji 4 : 3 Mi (13.30) / Robi 3, Aleš

Kotarji 4 : 1 Žar (15.00) / Aleš 2, Simon Č. 2

Četrtfinale:

Kotarji 3 : 3 Kred (2 : 1 po penalih*) (21.00) / Aleš 2, Srečko; (Simon Č., Aleš)*

Polfinale:

Kotarji 2 : 5 Puhno korito (22.00) / Aleš 2

Za 3. mesto:

Kotarji : Baw Baw (0 : 1 po penalih*) (22.30)

* streli na gol čez celo igrišče

BREGINJ; 23/5/2009 (asfalt; trojke)- 1. mesto

Kotarji: Aleš, Erik, Jure, Robi

Skupina A:

Kotarji 6 : 3 SiSA (15.10) / Jure 2, avtogol 2, Robi, Erik

Kotarji 3 : 2 TNT Express (15.40) / Jure, Erik, Robi

Kotarji 3 : 0 (b.b.) TNT Express (17.25)

Kotarji 4 : 1 SiSA (17.40) / Jure 3, Aleš

ŠENTVIŠKA GORA; 9/5/2009 (asfalt; trojke)četrtfinale

Kotarji: Jure, Robi, Srečko, Aleš, Simon Č.

Predtekmovanje; skupina J:

Kotarji 1 : 5 DBO (17.40) / Aleš

Kotarji 9 : 0 United (18.30) / Robi 4, Jure 3, Aleš, Simon Č.

Četrtfinale:

Kotarji 0 : 3 Bau Bau (21.25)

ŽAGA; 1/5/2009 (trava; 5+1)skupinski del

Kotarji: Jure, Erik, Robi, Srečko, Aleš, Aleksander, Darko, Simon M.

Kvalifikacijska tekma za skupino A:

Kotarji 4 : 1 Medigo (10.00) / Robi 2, Simon M., Jure

Predtekmovanje; skupina A:

Kotarji 1 : 1 Kovi (3 : 4 po penalih) (11.30) / Darko; (Aleš, Robi, Erik)

Kotarji 0 : 4 Odpisani (12.30)

___________________________________________________________________

BOVEC; 26/12/2008 (dvorana; 3+1)skupinski del

Kotarji: Jure, Erik, Robi, Srečko, Aleš, Pejo

Predtekmovanje; skupina C:

Kotarji 3 : 7 Radiator (16.30) / Aleš 2, Srečko

Kotarji 1 : 3 Kovi (17.30) / Erik

KOBARID; 20/12/2008 (dvorana; 4+1)skupinski del

Kotarji: Jure, Erik, Robi, Srečko, Sandi, Boris, Darko, Peter, Ceca

Predtekmovanje; skupina F:

Kotarji 1 : 3 Alitra (19.00) / Boris

Kotarji 2 : 6 ABC (22.00) / Peter 2

PODBELA (memorial); 21/9/2008 (trava; 4+1)skupinski del

Breginj: Matjaž, Aleksander, Mitja, Erik, Robi, Srečko, Peter, Simon Č.

Predtekmovanje; skupina A:

Breginj 0 : 4 Zuride (11.00)

Breginj 4 : 4 Podbela (2 : 1 po penalih) (12.00) / Erik, Robi, Srečko, Matjaž; (Aleksander, Simon Č.)

KAMNO; 19.,20./9/2008 (asfalt; trojke)3. mesto

Kotarji: Erik, Robi, Aleš, Srečko, Aleksander

Predtekmovanje; skupina F:

Kotarji 0 : 2 Selekcija (21.00)

Kotarji 9 : 1 Kamno mladi (22.30) /Erik 3, Srečko 2, Robi 2, Aleš, Aleksander

Četrtfinale:

Kotarji 5 : 1 Mešeli (00.00) / Aleš 2, Aleksander 2, Erik

Polfinale:

Kotarji 1 : 1 Senegal (1 : 2 po penalih*) (01.00) / Aleksander; (Aleksander)*

Za 3. mesto:

Kotarji : Morski tokovi (1 : 0 po penalih*) (01.30) / (Aleksander)*

* streli na gol čez celo igrišče

AVČE; 22/8/2008 (asfalt; 4+1)skupinski del

Kotarji: Marko, Jure, Robi, Aleš, Srečko, Balky

Predtekmovanje; skupina D:

Kotarji 1 : 3 Z vetrov (17.45) / Jure

Kotarji 3 : 3 Pantal (18.40) / Jure 2, Aleš

IDRSKO; 16,17/8/2008 (trava; 5+1)četrtfinale

Kotarji: Jure, Erik, Robi, Aleš, Srečko, Balky, Miloš, Sandi

Predtekmovanje; skupina A: (16. 8.)

Kotarji 5 : 1 Team 94 (13.30) / Srečko, Jure, Sandi, Aleš, Erik

Kotarji 6 : 0 Esmeralda (16.00) / Jure 2, Srečko 2, Sandi 2

Kotarji 4 : 0 Idrsko (17.00) / Miloš, Balky, Srečko, Robi

Četrtfinale: (17. 8.)

Kotarji 0 : 3 Zuride (15.30)

LIVŠKE RAVNE; 15/8/2008 (asfalt; trojke)1. mesto

Kotarji: Jure, Erik, Robi, Aleš, Srečko

Predtekmovanje; skupina D:

Kotarji 3 : 1 KTMI (16.30) / Aleš, Erik, Robi

Kotarji 2 : 2 Simpsoni (2 : 0 po penalih*) (17.30) / Aleš, Jure; (Aleš, Erik)*

Polfinale:

Kotarji 2 : 1 PGD Dole (19.30) / Jure, Erik

Finale:

Kotarji 2 : 1 Sarma bar (20.30) / Jure, Robi

* streli na gol čez celo igrišče

BOVEC; 1/8/2008 (asfalt; 4+1)skupinski del

Kotarji: Pejo, Jure, Erik, Robi, Aleš, Srečko, Balky, Rok

Predtekmovanje; skupina B:

Kotarji 0 : 5 Eko les, Bača bar (20.30)

Kotarji 0 : 5 Strešno kleparstvo Ručna (21.30)

Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

Join 173 other followers